gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kılıbık Erkeğin Şiiri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Hanımım ne söylerse, çıkmam onun sözünden. Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden.
    Saygı gösterip ona, sabah erken kalkarım.
    Ortalığı süpürür, sobamızı yakarım.
    Çayımızı hazırlar, soframızı kurarım.
    Bu arada sultanlar gibi uyanır hanım.
    Ev işine karışmam herkes gibi
    Haftada bir yıkarım biriken çamaşırı.
    Sinirliyim, titizim; terstir biraz damarım
    Yırtık, sökük gördüm mü hemen alır yamarım.
    Sporu çok severim, salıncağı sallarım.
    Çocuk doğdu doğalı idmanlıdır kollarım

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kılıbık Erkeğin Şiiri
    Sinirliyim, titizim; terstir biraz damarım
    Yırtık, sökük gördüm mü hemen alır yamarım.:yo:bu cok hosuma gitti emegine saglik

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kılıbık Erkeğin Şiiri

Teşekkürler canım paylaşım için. Her zaman değilde arada bir kılıbık olsalar fena olmaz hani:D

Kılıbık Erkeğin Şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞİİR

ŞİİR

Hz. Enes (r.a) anlatıyor: Medine dışında çölde yaşayan birisi Hz. Peygamber'e (s.a.v) geldi ve: "Ey Allah'ın Resûlü! Kıyamet ne zaman kopacaktır?" diye sordu. Efendimiz (s.a.v): "Hay yazık sana, sen kıyamet için ne hazırladın?" diye sordu. Adam: "Öyle fazla bir ibadet ve taatim yoktur, fakat ben Allah ve Resûlünü seviyorum" diye cevap verdi. O zaman...
  2. Kılıbık Erkeğin Şiiri>>ehuehueheuheu

Kılıbık Erkeğin Şiiri>>ehuehueheuheu

Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi beğenir takdir eder şekerim Evi badana eder duvarları sıvarım Elimden her iş gelir tahtaları ovarım Sinirliyim...
  3. Kılıbık erkeğin şiiri

Kılıbık erkeğin şiiri

Kılıbık erkeğin şiiri :D Altaki kılıbıkta ne şirin demi melekler ?? Kılıbık Erkeğin Şiiri :))) Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi beğenir takdir...
  4. Kılıbık erkeklerin şiir

Kılıbık erkeklerin şiir

kılıbık fıkraları kılıbık erkek sözleri sözleri Meleklerim bu şiiri beylerinizede bir okutun derim ben çok beğendim. Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi...

Sayfayı Paylaş