gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kılıçdaroğlu: Kim bu Serdar Kepenek?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu, Kadir Topbaş'a 3 milyon 785 bin Euro'luk yolsuzluk suçlamasında bulundu. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Büyükşehir Belediyesinin asfalt dökümü doğru değil. Organize bir örgüt var önümüzde, İstanbul'un rantlarını paylaşan, İstanbul'a açlığı getiren bir örgüt var" iddiasında bulundu.
    3 MİLYON 785 BİN EURO VERİLDİ

Kılıçdaroğlu, şu iddialarda bulundu: "İSFALT olayında organize bir yolsuzluk vardır. Siz hangi gerekçeyle bir şirkete 3 milyon 785 bin avroluk parayı verirsiniz. Sayın Topbaş, ısrarla soruları yanıtlamaktan kaçınıyor. Sayın Topbaş'a ben şunu sordum, '23 şirketin bilançolarını niye açıklamıyorsun?' Açıklamadı, 21'ini ben açıkladım."

"KİM BU SERDAR KEPENEK?"

Kılıçdaroğlu, İSFALT'ın, tabloya bakıldığında Amerika Asfalt Enstitüsü'nden, TÜBİTAK'tan, Karayolları Genel Müdürlüğü'nden ve kendi içindeki AR-GE bölümünden yardım aldığının gözüktüğünü belirterek, şu görüşleri ileri sürdü:

"Adı sanı belli olmayan bir şirkete 3 milyon 700 bin avro yatırıyorsun. İstanbul'un hangi asfalt sorunu çözüldü? Bir belediye başkanı bu parayı niye verdiğini açıklayamaz mı? Kimin parası bu? Sayın Topbaş'ın mı, İstanbullular'ın mı? Bu şirketin ortaklarından bir tanesi Serdar Kepenek. Kim bu Serdar Kepenek, Kadir Topbaş açıklasın. Neden çekiniyor? 'Biz işimize bakarız' diyor sayın Topbaş. Ne işlere baktığını biliyorum."

Kılıçdaroğlu: Kim bu Serdar Kepenek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Bunca Yıl

Serdar Ortaç - Bunca Yıl

İstemem böyle vicdansız birini İstemem sahte yanlış sözlerini Çok yazık al bu aşkı sende kalsın Ayrıldık sonra pişman olmayasın Çok cesur diyemem ki sana Hiç cesur değilsin güzelim Sahte korkuların var ama Gençliğin bitiyor güzelim Bunca yıl ananın karnında Nasıl da sabreder beklersin Elalem her şeyin farkında Sen kitapsız, sen günahsız Sen vefasız serserisin Söz Yazarı : Serdar Ortaç...
  2. Bu dondurmayı kim yer !!

Bu dondurmayı kim yer !!

bu dondurmaya yemek isteyen varmı ??
  3. Serdar Ortaçın Sevgilisi Kim

Serdar Ortaçın Sevgilisi Kim

serdar ortaç ın sevgilisi Geçtiğimiz günlerde Mehmet'in Gezegeni'nde bir mini konser vermişti ve sorulduğunda " abi güzel kızlarla bir arada oluyoruz geziyoruz " demişti Ortaç, Şimdilerde Alamanyalı :) bir sevgili olduğu gündemde. Milliyet'in haberinin detayı şöyle devam etmekte. Önceki akşam Suada'da yemek yiyen ikili bir ara aşka geldi. Ortaç, model sevgilisini duvara yaslayıp...
  4. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.

Sayfayı Paylaş