gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kilimler..

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ben evlendiğim zaman eğer ki evim müsait olursa şark kçşesi döşemek istiyorum.. Ne bilim aklım kalıyor öyle kafelerde falan o tarz ortamlara girdiğim zaman.. Bakın sizlere el işi dokuma kilimler buldum melişler.. çok güzel görünüyorlar..

Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok ayrıcalıklıdır.çünkü kilim gelenekleri taa ninelerimizden beri bizlere kalan değerli bir mirastır,bilelim kıymetini,el dokuma kilim modelleri,antika kilimler,günümüzde turistik mekanlarda,antika kilimler,daha fazla rağbet görürken,diğer tarafta ise modern halılar da yazlıklarda ve kış mevsiminin vazgeçilmez bir eşyadır,antika el dokuma kilimler herzaman için kullanacağınız mekanlar belirli ve ayrıcalıklıdır
    Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun dediğinizi duyar gibiyim..

Kilimler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pachamama deri kilimler

pachamama deri kilimler

deri kilim pachamama deri halı pachamama halı son günlerin gözdesi şüphesiz halılarda deri ayrıntılar kullanışlı olup olmadıgını kullananlara bir sormak lazım:) pachamama firması tasarımlarını gök cisimlerinden esinlenerek yapmış evren ve sonsuzlugu andıran noktacıklı modeller gercekten çok hoş..buyrun bakalm...
  2. Tatlı Evlerinize Kilimler

Tatlı Evlerinize Kilimler

kilimler Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok ayrıcalıklıdır.çünkü kilim gelenekleri taa ninelerimizden beri bizlere kalan değerli bir mirastır,bilelim kıymetini,el dokuma kilim modelleri,antika kilimler,günümüzde turistik mekanlarda,antika kilimler,daha fazla rağbet...
  3. Bambu kilimler

Bambu kilimler

Mutfak halımı dolaplarıma uysun diye açık renk aldım ama çok kirleniyor. Arada silmem gerekiyor ama silincede hemen kurumuyor ve çok silinmekten 7 ayda yıpranmaya başladı. Nette alternatif araştırırken bu bambu kilimleri görüm meleklerim. silmesi çok kolay hem yıpranmaz hemde kolay kurur. Leke de tutmaz. Mutfak halımı temzilemeye verip kaldırmayı misafirden misafire yaymayı diğer günlerde...
  4. Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler

Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler

kilim modelleri Kilim desenleri Çok geniş bir balkonumuz var. Balkona sermek için kilim araştırırken bu kilim modellerini gördüm ve çok beğendim. kilim hem hafif hemde at makineye yıkansın. Eski resimlere bakıyorumda ananemin evindede halı değil kilim seriliydi. Eski evlerin çoğunda öyleydi sanırım. Buyrun meleklerim kilim modelleri;

Sayfayı Paylaş