gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kilis Tavası Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kilis tavası tam olarak nasıl yapılır melekler. Yahu öyle bir canım çekti bu saatlerde zıvanadan çıkıyorum artık. Evde olduğum için pek susamıyorum ama Allah'ın gücüne gitmesin de acayip acıkıyorum ya. Birazda dombilimiyim neyim :D:D Şimdi bana kilis tavası tarifi verin yerinizede yiyeyim :D:D Ohh yanında mis gibi pideyle varyaa bide ayran yaparım. E hadi bekliyom :D

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Kilis Tavası Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİlİs

Kİlİs

KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 101.818 (1985) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır 350ehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İlçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli NASIL GİDİLİR? Karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Otogar Tel : (+90-348) 813 28 33 Havayolu:...
  2. kilise

kilise

Kilise İlim ve amele, takva ve Allah korkusundan ağlamaya; yalan ve iftiraya, üzüntü ve kedere, bid'at ve masiyete, içki ve kumara düşkün olmaya, Kendini kilisede görmek hıristiyan örf ve adetlerini benimsemeye, kendi dinine hor bakmaya delalet eder.Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve...
  3. Kilis

Kilis

kilis in doğal güzellikleri KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 114.724 (2000) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır Şehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli KİLİS GEZİLECEK YERLER Ravanda Kalesi: Kale Kilis’in 24 km. kuzeyinde bulunan Polateli...
  4. Uskumru tavası

Uskumru tavası

Uskumru tavası tarifini ve gerekli olan malzemeleri sizler için paylaşıyorum.Şimdiden afiyet olsun=) 5 kişilik Malzemesi: -10 adet uskumru (temizlenmiş) -tuz -200 gr. soğan(ince kıyılmış), (2 orta boy) -15 gr. un (2 çorba kş.) -90 ml. zeytinyağı (6 çorba kş.) -1 adet limon (suyu). Yapılışı: 1.Uskumruları yıkayıp süzdürün, Tuz ve soğanla biraz ovuşturun ve 1 saat dinlenmeye bırakın....
  5. Nefis Kilis Tavası Tarifi

Nefis Kilis Tavası Tarifi

kilis tavası, tarifi, reçetesi, malzemeleri, yapılışı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kilis'in meşhur yemeği Kilis tavasi ,genelikle Kilis`de, kasaba sipariş verilir, kasap hazirlayip sipariş eden kişinin evinin yakınındaki fırına pişmesi için yollar ve fırında pişince sıcak sıcak eve yollanır melekler :) Adet böyledir. Yanında taze pişmiş tırnak ekmeklerle ve koyu...

Sayfayı Paylaş