gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kilise Düzeni Nikah

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kilise düzeni, nikah, nikah düzenelri, evlenmek, oturma düzeni, hakkında bilgi
    Hiç duydunuzmu bilmiyorum ama size kilise düzeni nikahtan bahsetmek istiyorum. ben yeni duydum da..... aramızda :)

Kilise Düzeni Nikah..

1) VIP SET (Gold veya Pleksi veya Deri Konsept)
    Nikah masası ve sandalyeler
    Pufları ve çiçek tanzimi
    10 adet gelin yürüyüş yolu kuşak fiyong ve çiçek korsajı (sıra başı çiçekleri)
    2 rulo beyaz halı
    50 adet Paris veya Amerikan iskemle
    2 adet dikdörtgen lake masa, 2 adet kare lake masa, 1 adet tak
    4 adet Class A Efekt fıskiye

Platform

2) KLASİK SET (Kumaş ve Çiçekli) ​

Nikah masası ve sandalyeler
    Çiçek tanzimi,
    10 adet çiçekli yürüyüş yolu şamdanı 2 rulo beyaz halı,
    50 adet sandalye giydirme, 8 adet bistro masa ve ötüleri
    1 adet Tak,
    4 adet Class B Efekt fıskiye
    Platform

3) KÜRSÜLÜ SET (Ayakta Nikah)
    1 adet kürsü ve çiçek tanzimi
    10 adet gelin yürüyüş yolu kuşak fiyong ve çiçek korsajı (sıra başı çiçekleri)
    2 rulo beyaz halı
    50 adet Paris veya Amerikan iskemle
    2 adet dikdörtgen lake masa
    2 adet kare lake masa
    1 adet tak
    4 adet Class A Efekt fıskiye
    Platform

Kilise Düzeni Nikah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİlİs

Kİlİs

KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 101.818 (1985) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır 350ehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İlçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli NASIL GİDİLİR? Karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Otogar Tel : (+90-348) 813 28 33 Havayolu:...
  2. kilise

kilise

Kilise İlim ve amele, takva ve Allah korkusundan ağlamaya; yalan ve iftiraya, üzüntü ve kedere, bid'at ve masiyete, içki ve kumara düşkün olmaya, Kendini kilisede görmek hıristiyan örf ve adetlerini benimsemeye, kendi dinine hor bakmaya delalet eder.Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve...
  3. Kilis

Kilis

kilis in doğal güzellikleri KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 114.724 (2000) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır Şehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli KİLİS GEZİLECEK YERLER Ravanda Kalesi: Kale Kilis’in 24 km. kuzeyinde bulunan Polateli...
  4. Yunanlı sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Tanyeli:"Kilise düğünü yapmam

Yunanlı sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Tanyeli:"Kilise düğünü yapmam

kilise düğünü tanyelinin dügünü tanyelinin dugunu düğünü düğün şarkısı Türkiye'nin en iyi dansözlerinden biri olan Tanyeli yeni albümünü ve gelecek planlarını Takvim'e anlattı. Albüm yapma düşüncesi nasıl oluştu? Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir proje insanları dansa davet etmek; vokallerini kendim yaptığım ve dans koreografilerini kendim oluşturduğum bir albüm oldu. Sahnede olmayı...
  5. Kokteyl Düzeni Nikah..

Kokteyl Düzeni Nikah..

nikah, kokteyl, düğün ve nikah, özel paket avantajları, örnekelri hakkında bilgiler burada Kokteyl Düzeni Nikah hakkında bilgi veriyorum meleklerim.. Size önerilecek paketlerden seçtiğiniz taktirde muhteşem bir nikah sizi bekliyor olacak . Bu paketlerden size örnek verelim ; Nikah Paketi 1 Nikah masası ve sandalyelerin süslemesi, nikah masası çiçeği Misafir...

Sayfayı Paylaş