gebe
  1. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kilo alamıyorum..!!!!!!!!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında berenis tarafından paylaşıldı.

hamilelikte kilo alamıyorum mirtaron ne işe yarar selam melekler ben 2 cocuk annesıym kendimi bildm bileli hep zayıfım. 2.doğumumdan sonra biraz kilo almıştım ama onuda ramazanda geri werdim.
    ne yesem kilo alamıyorum .böyle çok mutsuzum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Kasım 2015
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm benim dr gittin mi hiçç neden alamıyosun peki belki bünyenle alakalıdır o zaman beslenmene dikkat et ekmeği her öğünde tüket alırsın inşallah.üzülme ne olur

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm bende senin gibiyim ben kiloyu hamilelikte alirim 1ay sonra 47ye düserim yani yapim bu herkes doktora git dedi gittim ama doktor cok sagliklisin senin yapin bu dedi kilo istiyorsan SIK SIK biseyler ye yatmadan önce de yemek ye dedi yaptim en fazla 3kilo aldim :) cnm seninde sagligin yerinde ise ne yapcan kiloyu citipiti bi hanim olursun iste ne guzel :)genc kiz misali önce saglik cnm sagligin yerinde ise takma hic bir seyi

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ahh balım ya aynı sorun bende de var bende iştah şurupları kullanıyorumm bendee bu konuda cok mutsuzum ne giysem zayıfım diyee yakışmıyor kemiklerim cıktı resmen böle cok cirkin oldum ...sanırım yapmamız gereken cok sık aralarda yemek yemek off iştah yok kii yaww bir cözüm bulursan banada haberr ett bidenem...
    sinirsel de oluyor bu durum dr bana öle dedi :zonked:....saglıklı oldugumuza duaa edelim balım...inş bir an öncee alırızz şölee güzel dolgulu bir kiloo...aminnn...:)

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende veremiyorum diye dertteyim.

6. lousalome

lousalome Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sizler gibi 1 kilo bile alamayan alsam bile anında veren bi insandım. durumum o kadar kötüleşmişti ki 38 kiloya düşmüştüm eminim hiçbirinizin durumu benimki kadar kötü değildir. internetten bi araştırma yapıp *mirtaron* isimli ilacı buldum. fiyatı 70 lira olduğundan almak istemedim aslında ilk pskiyatri doktoruna yazdırıp aldım 2 ayda tam 13 kilo aldım. ilk ay nerdeyse 3 kilo falan almıştım buda işe yaramıcak diye üzülüyodum ama 2. ayda haftada 2 kiloya kadar yükselmişti alımım. ama siz doktor kontrolü altında kullanın diyim ben. yardımcı olursa sizede ne mutlu bana. çünkü çok kötü bir şey olduğunu çok iyi biliyorum

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  8. rabbit

rabbit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam.varya bende bu kilo alamama sorunu sadece bende var sanıyordum.yaşasın yalız değilim:):)

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bunun yemekle alakası yok meleklerim bi dr görünün

10. TUĞBA USŞEN

TUĞBA USŞEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende zayıflayamıyorum banada bi yardım eli uzatsanız

ceydafigen18 bunu beğendi.
  11. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim amcamın kızı çok zayıftı kendimi bildim bileli iskelet gibiydi.. serunmla kilo aldrldı çok işe yarayan bşe çevredende duyuyorum hep.. aktarlarda satılan balık haplarıda çok işe yarıyo bilgin olsun

12. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bnde kilo vermek istiyorum.bak bndeki fazla kilolari sana verim.saka bir yana dr gorundunmu?gitmediysen bnce en kisa zamnda gitmelisin.

13. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bol bol pekmez yee kan yapıo ee tabı kiloda =)) hemde sağlıklı

14. tubasude

tubasude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kardeşime çok zayıftı hergün sabah akşam helva yedi ama öle az bişey değil bi pasta dilimi kadar sabah akşam hergün yemek kolay olmuyor suyla falan yutardı ama 15 kilo aldi 6-7 ayda not:vücut helvaya alşana kadar bağırsaklar biraz bozuluyor sonra düzene giriyor

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    saglikliysan sorun yok canim,kilolu olmak daha zor.

kilo alamıyorum..!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız nesquik faydaları nesquik yararları Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama...
  2. Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum

Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum

Hiç sevmedim kimseyi senin kadar.... Yüreğim yanmadı hiç bu kadar..." Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı ''AŞK'tır. Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de.... Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar dersin birine ve sonra onun arkasına dönüp...
  3. Maaşınızı alamıyorsanız mutlaka okuyun..

Maaşınızı alamıyorsanız mutlaka okuyun..

Ekonomik krizi bahane edip aylardır personelinin ücretlerini süresinde ödeyemeyen çok sayıda işveren var. İş Kanunu'na göre; ücreti ödeme gününden itibaren yirmi gün içinde mücbir bir neden dışında ödenmeyen işçi, iş görme borcunu yerine getirmekten kaçınabilir. Kişisel kararlarına dayanarak iş görme borcunu yerine getirmemeleri sayısal olarak toplu bir nitelik kazansa dahi grev olarak...
  4. yardım edin lütfen kilo alamıyorum

yardım edin lütfen kilo alamıyorum

Ne yaptıysam ne yediysem bir türlü kilo alamıyorum.Galiba bana doktor yolu gözüktü.Siz ne tavsiye edersiniz acaba :(
  5. kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

Herkes fazlalıklardan şikayetçi ben de zayıflıktan.Bir türlü kilo alamıyorum ne yapmam lazım :(

Sayfayı Paylaş