gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kilo Aldıran Diyet Listesi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kilo Aldırıcı Beslenme Önerisi Kilo Almak İçin Öğün tavsiyeleri Kilo Aldırıcı Diyet Menüsü

İnsanlar sadece fazla kilolarından değil, kilo alamamaktan da şikayetçi olabiliyor melekler :) Kilo almak ya da alamamak derdi olan herkese öncelikle doktora gitmelerini tavsiye ederek, elimizde bulunan örnek bir kilo alma diyetini sizlerle paylaşıyoruz :)

Genelde insanlar kilolarından şikayet ederler. Kimi fazla kilolu olmaktan kimi zayıf olmaktan. Eğer sizde benim gibi zayıflıktan şikayet eden gruptansanız bizzat deneyip faydasını gördüğüm kilo aldırıcı beslenme programını uygulamanızı tavsiye ederim. Ben bir hafta boyunca bu listeyi uygulamaya çalıştım. Arada yemeyip atladıklarım tabiki oldu. Ama bir haftada 1,5 kilo aldığımı görünce şimdi oturup listede ne var ne yok hepsini silip süpürecek kadar iştaha geldim. Kendi adıma istediğim kiloya gelene kadar durmak yok yemeye devam diyorum

Kahvaltı

1 su bardağı süt (Şekerli)
    1 kibrik kutusu peynir
    5 zeytin
    2 tatlı kaşığı reçel
    3 dilim ekmek
    Tahin + Pekmez yada tahin helvası

( Ben yumurta ve bal yemediğim için listeye dahil edilmedi )

Ara Öğün

1 çikolata yada kek
    Bir avuç kuruyemiş (özellikle fındık,badem,ceviz içi)
    1 tane meyve

Öğlen Yemeği

2 köfte kadar et yada 2 kibrit kutusu kadar peynir
    Yarın su bardağı yoğurt
    1 kepçe çorba
    1 kepçe sebze yemeği
    4 dilim ekmek

Ara Öğün

1 avuç kuruyemiş
    Tahim + pekmezki ekmek
    1 tane kek

Akşam yemeği

2 köfte kadar et yada 2 kibrik kutusu kadar peynir yada 2 kepçe kurubaklagil (Nohut,kurufasülye v.b)
    Yarım su bardağı yoğurt
    1 kepçe çorba
    1 kepçe sebze yemeği
    4 dilim ekmek

Ara Öğün

4 tane bisküvi
    Meyve
    Bir avuç kuruyemiş
    Tahin + Pekmezli ekmek

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yalan asıl buna bakın
    SABAH
    2 orta dilim ekmek,2 yemek kaşıgı Bal (pekmez)(reçel)1 yumurta 2 kibrit kutusu kadar beyaz veya kaşar peynir, 4-5 adet zeytin, 2 yemek kaşığı kadar pekmez veya reçel, domates, salatalık, biber.
    ARA
    1 su bardağı süt (2 yemek kaşığı pekmez ile), 2 dilim ekmek 1 adet meyve.
    ÖĞLE
    1 kase domates çorbası (kaşarlı), 1 porsiyon etli sebze yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 2 orta dilim ekmek, 1 kase yoğurt, 1 adet meyve.
    ARA
    1 porsiyon fıstıklı tel kadayıf.
    AKŞAM
    1 kase çorba, 1 porsiyon kurubaklagil yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 100 gram ızgara et, ton balıklı salata, 2 orta dilim ekmek, meyve.
    GECE
    1 yogurt(2 yemek kaşığı bal )

Kilo Aldıran Diyet Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı

Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı

kilo aldıran diyet kilo aldırıcı diyet listesi aldırıcı aldıran listesi 9 dıyet yalanı Yalaaan külli yalan hani diyetteydik, diyet yapamıyor muyuz. Acaba hangi yalanların arkasına saklanıyoruz :) Pinokyo yalan söylediği zaman, burnu uzadı. Diyetiniz ile ilgili kendinize yalan söylediğinizde, bu sizin burnunuzu uzatmayacak ancak bedeninizi genişletecek. 1. Yemeyi hak ettim Kendi kendini...
  2. hızlı kilo almak için diyet listesi

hızlı kilo almak için diyet listesi

kilo alma listesi kilo almak için diyet listesi yo yo diyeti ile alma diyeti diyet Her ne kadar genlede kilolarını fazla bulsada kişiler, nadir de olsa kilosunu az bulan klişilerde vardır elbette. İşte bizde, o kişiler için bir takım öneriler sunoyurz, hızlı kilo almak için bunları uygulayın; Hollywood ünlüleri rolleri için 20 kilo bile alabiliyorlar. Peki bunu nasıl başarıyorlar? 1....
  3. Kilo Aldıran Öneriler

Kilo Aldıran Öneriler

kilo, nasıl alınır, dengeli beslenme, alışkanlıklar, kilo aldıran öneriler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. kimi fazla kilolarından şikayet edip diyet yaparken kimide zayıflıktan şikayet edip kilo almak ister meleklerim. bu yazımızda sizlere kilo almak için 10 öneri sunuyoruz. Diyetisyen Güneş Aksüs’den kilo almaya çalışanlara 10 öneri... Zengin bir kahvaltı ile...
  4. Kilo Almak İsteyenlere Diyet Listesi

Kilo Almak İsteyenlere Diyet Listesi

kilo alma diyeti kilo alma listesi Dünya üzerinde insanların büyük çoğunluğu kilo vermek için çabalar durur melekler, hatta belkki onlardan biri de sizsiniz. Zayıf olanlara bakıp bakıp iç geçirirsiniz ama sağlıksız bir zayıflığa sahip olup kilo almak için uğraşanlar da var. İşte kilo almak için uğraşan meleklerimize elbette ki öncelikle doktor kontrolünde olmaları şartıyla , aşağıda ki örnek...
  5. 3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

üzüm diyeti diyet çeşitleri 3 günde 3 kilo Sevgili melekler, yaz aylarında uygun bir egzersiz programı eşliğinde diyet yapmak daha kolaydır. Çünkü yenebilecek hafif sebzeler, domates, salatalık ve zeytinyağlılar günü kurtarmamıza yardımcı olur. Çeşit çeşit diyet listeleri içinde bugün tanıtyacağımız diyet ise üzüm diyeti. 3 günde 3 kilo verilen üzüm diyeti kuralları ve diyet listesi ise...

Sayfayı Paylaş