gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kilo Aldırıcı Diyet

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kilo Aldırıcı Diyet arıyorum ben herkes kilo vermek için diyet arıyor asma ben aşırı zayıfım bir an önce kilo almam lazım ne yapim diyet önerisinde bulunun ne olurrr

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kilo Aldırıcı Diyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülit ve kilo diyeti

Selülit ve kilo diyeti

Son dönemler de adeta kadınların kabusu olan selülitler, bir çok ünlünün selülitleriyle gündeme gelmesi, biz kadınlar arasın da selülit muhabetlerine popilerite kazandırdı. Kabus haline gelen selülitlerden kurtaracak ve selülitleri yok ederken de sizi zayıflatacak. muhteşem bir diyet önerimiz var melek'lerim :))) Bu diyeti yaparken… Mutlaka iki günde iki litre su için. Sıvı ihtiyacınızı...
  2. Süper kilo verdiren diyet

Süper kilo verdiren diyet

süper diyet süper diyetler Bu diyetin kaç kilo verdiğini bilmiyorum ama her zaman değişiyor. Ama çok zayıflatıyor. Benim diyetim bir haftada ipincecik oldum. İşte Diyet Sabah Kahvaltı 1 kase Mısır Gevreği 1 Bardak Ilık Su Öğle 1 kase çorba 1 dilim ekmek Akşam Salata Ayrıca saat 18.00'dan sonra meyva sebze hariç hiç bir şey tüketilmiyecektir.
  3. Kilo verdiren diyet

Kilo verdiren diyet

İstenmeyen kilolardan kolayca kurtulmak tüm bayanların en büyük hayallerinden biridir.Şimdi bu hayalinizi gerçege dönüştürebilecek bir diyet yöntemini paylaşmak istiyorum Sıklıkla tükettiğiniz yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin. Onu 40 gün boyunca tamamen unutun. Bu sürenin sonunda, o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir. Günde 3-4 defa süt ve süt ürünlerini tüketenler, tüketmeyenlere...
  4. kilo aldırıcı besinler

kilo aldırıcı besinler

kilo aldıran besinler kilo aldırıcı besinler aldıran yiyecekler aldırıcı yiyecekler üzüm pekmezi aldırırmı İbrahim Saraçoğlu‘dan kilo almak için yapılacaklar listesi. Kilo alırken önemli olan nokta sizinde bildiğiniz gibi SAĞLIKLI kilo almak. Yoksa aldığınız kilolar sizi sağlığınızdan edebilir meleklerim...iştahı olmayanlar,kilo almak isteyenler için kilo aldırıcı besinler buyrun bol boll...
  5. kilo aldırıcı iğne ile kilo alanlar

kilo aldırıcı iğne ile kilo alanlar

kendimi bildim bileli çok zayıf bir bayanım artık kilo almak istiyorum insanların bakışından bile oldukça rahatsız oluyorum kilo aldırıcı iğne ile kilo alınıyormuş duyduğuma göre aranızda bu yöntem ile kilo alan oldumu olduysa tecrübelerinizi paylaşırmısınız

Sayfayı Paylaş