gebe
  1. çitlembik melek

çitlembik melek Forum Okuru

kilo aldırıcı iğne ile kilo alanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında çitlembik melek tarafından paylaşıldı.

kendimi bildim bileli çok zayıf bir bayanım artık kilo almak istiyorum insanların bakışından bile oldukça rahatsız oluyorum kilo aldırıcı iğne ile kilo alınıyormuş duyduğuma göre aranızda bu yöntem ile kilo alan oldumu olduysa tecrübelerinizi paylaşırmısınız

kilo aldırıcı iğne ile kilo alanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. blinçaltı ile kilo vermek

blinçaltı ile kilo vermek

Bilinçli olarak yapılan diyetlerle birkaç kilo verilir. Ancak bu kilolar daha sonra fazlasıyla geri alınır. Aşağıda verilen su sesli bilinçaltı telkinini hergün en az 1-2 saat dinleyerek (ne kadar çok dinlenirse etkisi o kadar çabuk görülür) kilolarınızı geri almamak üzere verebilirsiniz. Bu telkin bilinçaltınıza kilo vermenin ne kadar kolay olduğu düşüncesini aşılıyor ve bilinçaltınızı...
  2. kilo aldırıcı besinler

kilo aldırıcı besinler

kilo aldıran besinler kilo aldırıcı besinler aldıran yiyecekler aldırıcı yiyecekler üzüm pekmezi aldırırmı İbrahim Saraçoğlu‘dan kilo almak için yapılacaklar listesi. Kilo alırken önemli olan nokta sizinde bildiğiniz gibi SAĞLIKLI kilo almak. Yoksa aldığınız kilolar sizi sağlığınızdan edebilir meleklerim...iştahı olmayanlar,kilo almak isteyenler için kilo aldırıcı besinler buyrun bol boll...
  3. Masa başında kilo alanlar için

Masa başında kilo alanlar için

"Yorucu ve sürekli masa başında geçen bir mesleğe sahibim, bu da kilo almama neden oluyor" diyen Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden değerli misafirlerimiz için, bahsi geçen bu kilo sorununa karşı çözümler sunuyoruz bu yazımızda... Zamanı belli olmayan molaları, dengesiz mesai saatleri ve yorucu, uzun çalışma koşulları nedeni ile ofiste dengeli beslenmek oldukça zahmetli...
  4. Furosemid adlı iğne ile 2 saatte 2 kilo

Furosemid adlı iğne ile 2 saatte 2 kilo

Doktor Gürkan Kubilay biliyorsunuz ki Atv ekranlarında her güz bizlere sağlık ile ilgili bilgiler vermekte meleklerim. Bugünki açıklamalara göre Furosemid adlı iğne ile vücutta bulunan fazla suyun atılması ile 2 saatte 2 kilo kadar vermek mümkün ama dikkat edin. Bunu doktor kontrolünde yapmak gerekiyormuş. Doktor Kubilay'ın anlattığı herşeyi bende takip ediyorum meleklerim. İşin bilincinde...
  5. Kilo Aldırıcı Diyet

Kilo Aldırıcı Diyet

Kilo Aldırıcı Diyet arıyorum ben herkes kilo vermek için diyet arıyor asma ben aşırı zayıfım bir an önce kilo almam lazım ne yapim diyet önerisinde bulunun ne olurrr

Sayfayı Paylaş