gebe
  1. zayıf melek

zayıf melek Forum Okuru

kilo almak istiyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında zayıf melek tarafından paylaşıldı.

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

kilo almak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın

Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın

gelincik çayı kilo alma çayı mkleahr alma kilo almak için çay gelincik resimleri Biliyoruz ki kilo vermek kadar kilo almakta birçok insan için büyük sorun başta annem olmak üzere herkes için gayet güzel bir çay tarifi var meleklerim. GEREKLİ MALZEMELER ; * 1 lt su, * 2 avuç gelincik, * 1 avuç karadut, * 1 avuç çilek, * 1 tutam kaşık otu, * 1/2 tutam nane şekeri, HAZIRLANIŞI : Öncelikle...
  2. Kilo almak

Kilo almak

Selam arkadaslar Heryerde zayiflamak icin egzersizler felan var.. ama ben kilo almak istiyorum, daha cok bacak ve kalca taraflari. Heryere baktim aradim hic birsey bulamadim sadece zayiflamak icin var. Aranizda belki bilen varmi? bacak ve kalca bolgelerine nasil kilo alindigini veya egzersizleri?
  3. Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

angelina jolie brad pitt angelina jolie haberleri angelina jolie evleniyor Dünyaca ünlü çift Angelina Jolie- Brad Pitt nihayet bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar melekler :) Çiftin şimdiden düğün telaşı başladı bile. Detaylar şöyle; Oyuncu Brad Pitt ile bu yaz evlenmeye hazırlanan ünlü yıldız Angelina Jolie, düğünden önce kilo almak istiyor. Jolie, düğün elbisesinde vücudunun daha...
  4. Kilo Almak İsitoyurm Yardım:(.

Kilo Almak İsitoyurm Yardım:(.

Mrb arkadaşlar genelde hep kilo vermek istiyorum diyenleri görürüz ama ben onlardan degilim. Ben kilo almak istiyorum.Çok zayıfım kilo almam için neler yapmalıyım yada doktor kontrolunde kilo almak için hangi branş doktora gitmeliyim.Bu konuda görüşleriniz bekliyorum tşekkürler.
  5. kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

Herkes fazlalıklardan şikayetçi ben de zayıflıktan.Bir türlü kilo alamıyorum ne yapmam lazım :(

Sayfayı Paylaş