gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

kilo almak istiyorummm :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ya nolur bana akıl verin kafayı yemek üzereyim 23 yaşındayım ve 48 kiloyum bundan 2 hafta önce kadar eşimin tavsiyesiyle araştırmış bıldırcın yumurtasıyla süt içiyorum balla karıştırıp toplam 45 kiloydum 48 oldum 3 kilo aldım yani ama benim moralimi bozan çok yemek yerim aşırı derecede ve eşim bazen yavaş ye benide yicen der :) bukadar yememe ragmen neden alamıyorum da bıldırcı yumurtasıyla alıyorum tek ve ideal kilom 55 57 olması lazımken ben 48 kiloyum ne giysem yakışmıyoum kendimden utanıyorum bide biyerde araştırdım eczanede 50 60 tl bi ilaçlar oluyomuş dr reçeteye yazmadıgı ilaçlar ama dr öneriyor bu ilaçları balık yagı hapı diye duydum kesin aldırıyomuş kilo (ben artık kilo almak istiyorum ya bıktım bu halimden yardım edin nolur nasıl alabilirim ) :cry::cry:

Son düzenleme: 9 Aralık 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de bolca var tatlım saa vereym.:D
    Tatlım hormonal olabilir bana sorarsan almaya çalışma fazla olanlar da vermeye çalışıyor hayatım boyunca hep 49 kilo olmak istedim ama maalesef olamadım bu seninki bence bi nimet keşke ben de öyle olsam.:)

3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

ver canım ver bolcana hemde hemen veriyorum kilo çünkü yedekte bulunsunlar :) ay cnm valla benim için hiçte nimet değil kışın rüzgarda uçucam diye korkuyorum hahaha

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Keşke ben de uçsam rüzgarda :D

5. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    hayalim ben sana zayıflama konusunda yardım edeyim sende benim kilo almam için olmazmı anlaştıkmı :slm:

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Olu tatlım valla sen beni 49 kilo yap dile benden ne dilersen ama işin zor sölim yani 81 kiloyum çünkü :D

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bacım ne kadar yesende bünyen yakıyor bazılarıda su içse yarar derler ya o misal sen istediğin kadar uğraş sadece hamişken o kadar kilo alabilirsin

8. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    tamam hayatım ben sana arkadaşımı nasıl diyete soktugumu yazarım özele uygula bakalım onları kaç kilo olcan :)

9. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

yok bacım yok ben hiç bişekil alamıcam kesin bu hahaha

10. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Olsun be gizemlim ALLAH sağlığına zarar vermesin çok şükür zamanla alırsın daha yaşın çok genc Stres yapma kendine...

11. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

inş cnm ya alayım başka biişey istemiyorum

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hayalim elin deymişken azıcıkta bana versene kız kilondan ahh ahh bende 55 olmak istiyorum gizemli bacım anlıyorum senii çokk ii hemde ...sen yiyip alamıyon bende yiyemediğim için alamıyorum offf....

13. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

offfff offfff cnm keşke alabilsek hayal bize bölüştürsün versin :D

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    keşkee o değil bacım zayıflıktan güzeldim cirkin oldum :cry:
    ivett hayalimm verir gı....

15. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

kıyamam ben sana cnm evet zayıflık başa bela ya ne gysen yakışmıyor kmiklerin belli olur :(

kilo almak istiyorummm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo almak istiyorummmmm..

Kilo almak istiyorummmmm..

Herkes kilo vermek isterken ben kilo almak istiyorum.. :D Boyuma göre 56 kilo olmam lazım, ben yıllardır 50 kilodayım.. :( Ayrıca kemikli bir yapım var.. 50 kiloyum ama gören 45 falan sanıyor.. Ne yersem yiyim.. ı ıh olmuyor.. :uhu: Kansızlık problemim de yok.. Ara ara iştahsızlığım oluyor ama iştahım açılınca da tek öğünde 3 tabak yemek yediğim oluyor.. Anlamadım gitti... Melekler, var mı...
  2. Kilo almak

Kilo almak

Selam arkadaslar Heryerde zayiflamak icin egzersizler felan var.. ama ben kilo almak istiyorum, daha cok bacak ve kalca taraflari. Heryere baktim aradim hic birsey bulamadim sadece zayiflamak icin var. Aranizda belki bilen varmi? bacak ve kalca bolgelerine nasil kilo alindigini veya egzersizleri?
  3. Kilo Almak Çok Kolay

Kilo Almak Çok Kolay

Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama durumu ile karşılaşılacağını belirtmekte yarar var. Bu durumun yanı sıra kilo alamamanın birkaç sebebi olabilir: Kişi sigara içiyorsa bu durum besinlerin gerçek kokusunu ve tadını algılamasına mani olarak...
  4. kKİLO ALMAK İSTİYORUMMM

kKİLO ALMAK İSTİYORUMMM

kilo almak her kadının kabusu olsada ben sizden kilo almak için tavsiyeler istiyorum
  5. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

Sayfayı Paylaş