gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler iştahımı kesemiyorum.Ben ne yapabilirim verdiğim kiloları almamak için?Hala iştahım var :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kilo almamak için öncelikle düzenli uyku ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.Önemsiz gibi görünüyor olabilir ama asıl kilo sıkıntısına neden olan şeyler bunlardır.

Sabah kalktığınızda güne ılık bir bardak su ile başlayın.Daha sonra hafif birşeyler yiyin kahvaltınızı ihmal etmeyin kahvaltı sofranızda mutlaka yeşil biber,domates,maydonoz bulunsun hem tok tutuyor bu besinler hem kilo aldırmıyor.Ara öğünde hafif birşeyler atıştırın.Öğlen yemeğinizi ihmat etmeyin 3 öğün beslenmenize dikkat edin akşam yemeğinden sonra meyve dışında başka birşey yememeye özen gösterin.Ve herşeyden önemlisi bol bol su için kilo vermeseniz bile kilo almadığınızı göreceksiniz.

kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Kızlar ben henüz 4 aylık hamileyim ve kilo almaktan işin açıkçası çok tırsıyorum sizden bu konuda kendi önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum acaba Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı ?
  2. kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

Melekler, kış geldi geleli kilo almışım ve daha fazla almak istemiyorum yardım edin ne olur, kış aylarında kilo almamak için nelere dikkat etmemiz gerekir :S
  3. Hamileyim aşırı kilo almamak için ne yapmalıyım?

Hamileyim aşırı kilo almamak için ne yapmalıyım?

gebelikte ideal kilo,gebelikte kaç kilo almalı,hamilelikte ideal kilo kaç olmalı,gebelikte kilo almamak için ne yapmalı,gebelikte kontrollü kilo alımı hakkında bilgiler Fazla kilo, çocuk sahibi olmayı olumsuz etkiliyor Fazla kilo ile yumurtlama problemleri, kıllanma ve insülin resistansı arasında yakın bir ilişki olduğu ve bunların çocuk sahibi olmayı olumsuz etkilediği ispatlanmıştır....
  4. Bayramda Kilo Almamak İçin Neler Yapmalıyız?

Bayramda Kilo Almamak İçin Neler Yapmalıyız?

bayramda kilo almamak için, kilo almamak için, bayramda beslenme Sevgili melekler, bayramda yemeyi düşündüğünüz baklavalara, böreklere, çeşit çeşit ikramlıklara aman fazla dalmayın. Yoksa bayram sonu tartıda ummadığınız rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Lezzetli tatlılar. börekler, çörekler şöyle dursun bakın diyetisyenler neler tavsiye ediyor... Ramazan ayında beslenme düzenimizdeki...
  5. Hamileyim fazla kilo almamak için ne yapmalıyım?

Hamileyim fazla kilo almamak için ne yapmalıyım?

hamilelikte fazla kilo,hamilelikte ideal kilo ,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kilo alımı hakkında bilgiler Gebeliğin başından doğuma kadar normalde alınması gereken kilo 9-12 kilo kadardır. Hamileliğin başında zayıf olan anneler biraz daha fazla 15-17 kilo kadar alabilirler. Hamileliğin başında aşırı kilolu olan annelere de fazla kilo almaları önerilmez...

Sayfayı Paylaş