gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kilo almanın sebebleri!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kilo almanın sebepleri kilo almamanın sebepleri 1. Mutfakta atıştırmak Buzdolabının önünde yada yemek yaparken bir şeyler atıştırmak daha fazla yemenize neden olur.
    2. İş yerinde yemek
    Araştırmaya göre, ofiste atıştırılan yiyecekler genelde yüksek kalorili oluyor.
    3. Aceleyle yemek
    Aynı pastayı 9 dakikada tüketenler 646 kalori alırken, 20 dakikada tüketenlerin 579 kalori aldığı gözlemlendi.
    4. Karanlıkta yemek
    Işık seviyesi azaldıkça iştah artıyor. Geceleri canımızın daha çok abur cubur çekmesi de buna bağlanıyor.
    5. Az çiğneyerek yemek
    Çalışmalar, yeterince çiğnemenin sindirimi kolaylaştırdığını; gazı, şişkinliği ve ekşimeyi önlediğini gösteriyor.
    6. Restoranda yemek
    Dışarıda yemek yiyenlerde obezite ve yağ oranı daha yüksek oluyor. Haftada 6-13 kez dışarda yemek yiyen kadınlar günde 290 kalori daha fazla alıyor.
    7. Televizyon karşısında yemek
    Ekran başında tüketilen yiyecekler çifte tehlike oluşturuyor. Çünkü kişi hem hareketsiz kalıyor hem de ne kadar yediğini fark edemiyor.
    Ayrıca buradan yaşınıza, boyunuza ve cinsiyetinize bağlı olarak ideal kilonuzu öğrenebilirsiniz

kilo almanın sebebleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ellerini yıka kilo alma ...

ellerini yıka kilo alma ...

Ellerini Yıka, Kilo Alma Bilim adamları kirli ellerden bulaşan Ad-36 adlı bir virüsün, hücreleri yağ dokusuna dönüştürerek obeziteye yol açtığını belirledi.. ABD'li bilim adamları, gribal enfeksiyonlara neden olan ve kirli ellerden bulaşan Ad-36 adlı bir virüsün, hücreleri yağ dokusuna dönüştürerek obeziteye yol açtığını belirledi.. Amerikalı bilim adamları, solunum yolu hastalıkları,...
  2. Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kabusu kilo meselesinin, aslında diyet ya da spordan çok bir başka etkene bağlı olduğu ortaya çıktı. Meğer kadının kilo alması ya da kaybetmesi en çok eşi ya da sevgilisiyle ilişkisine bağlıymış. Onca diyet, onca spor denemesi... Meğer hepsinden önemli bir başka faktör varmış... Vatan'ın haberine göre; İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da...
  3. Yemek yerken yapılan hatalar kilo almanıza sebep olur

Yemek yerken yapılan hatalar kilo almanıza sebep olur

YEME HATALARI Fazla Yemek Bazı kimseler yaş, kilo ve çalışma durumlarına bakmadan, ihtiyaçlarından fazla yemek yerler. Fazladan yemek yemek, insana faydadan çok zarar getirir. Vücudun vakitsiz yorulmasına, ömrün kısalmasına neden olur. İhtiyaçtan fazla yememeye dikkat edilmelidir. Ayrıca günlük yiyecekler 3-4 öğüne bölünerek yenilmelidir. Et ve Yağın Fazla Yenmesi Vücudun çeşitli...
  4. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  5. İbrahim Saraçoğlu kilo alma

İbrahim Saraçoğlu kilo alma

ibrahim saraçoğlu kilo, ibrahim saraçoğlu kilo alma, ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü, ibrahim saraçoğlu kilo alma yöntemleri, ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları, ibrahim saraçoğlu kilo almak, ibrahim saraçoğlu kilo almak için, bitkisel kilo alma yolları, kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alabilirim, kilo almak istiyorum Her ne kadar zayıflamak isteyenler çoğunlukta...

Sayfayı Paylaş