gebe
  1. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113

Kilo çizelgesi nasıl yapılır. Buyrun.

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında ŞIPIDIK tarafından paylaşıldı.

Resimlerdeki adımları takip ederek kilo çizelgesini hazırlayabilirsiniz arkadaşlar. [​IMG]

2. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Titan adminim senden kopya çekerek yaptım kilo çizelgesini. Güzel olmuşmu? Sanki resimlerin boyu biraz büyük olmuş gibi geldi bana :(

Kilo çizelgesi nasıl yapılır. Buyrun. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal ve ideal kilo çizelgesi

Normal ve ideal kilo çizelgesi

yaşa göre boy ve kilo cetveli yaşa göre ideal boy ve kilo ideal çizelgesi 165 Erkeklerin Boylarına ve Yaşlarına Göre Normal ve îdeal Kilo Çizelgesi Kadınların Boylarına ve Yaşlarına Göre Normal ve ideal Kilo Çizelgesi Not : Çizelgelerde kilo sayıları terlik ve gecelik giysile*ri iledir. Çıplak tartı karşılaştırması için bu sayı*lardan iki kilo çıkarılması gerekir. ERKEKLER İÇÎN ÇİZELGE Yaş Yaş...
  2. Kilo çizelgesi nasıl yapılır?

Kilo çizelgesi nasıl yapılır?

diyet çizelgesi sibel can makyajı nasıl yapılır İmza bölümünüze ekleyebileceğiniz bir çizelge bu. Siz zayıfladıkça giriş yapacaksınız, hedef kilonuza ne kadar kalmış her gün göreceksiniz. Öncelikle http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=3 adresine gidin. 1- Buradan imzanızda bulunmasını istediğiniz cetvel seçenekleri var. Birini seçiniz. Next 'e basınız.. İlk...
  3. Evlilik çizelgesi nasıl yapılır?

Evlilik çizelgesi nasıl yapılır?

evlilik çizelgesi evlilik ticker nasıl yapılır resimli anlatım ile ilgili bilgiler burada melekler. Sevgili melekler, isteğiniz üzerine evlilik çizelgesi nasıl yapılır resimli anlatımla izah etmeye çalışacağım sizlere :D
  4. Manikür Nasıl Yapılır buyrun öğrenin

Manikür Nasıl Yapılır buyrun öğrenin

Manikür Nasıl Yapılır Evde Manikür Nasıl Yapımı Merhaba Melek'ler... Manikür için kuaförünüzden randevu almanıza ve kuaförünüzde zaman kaybetmenize, en güzelide para vermenize gerek yok. Sadece bir manikür seti alın ve evde kendi manikürünüzü kendiniz yapın. Nasıl mı; o zaman buyrun öğrenelim Melek'ler:) Öncelikle Manikür için sterilize edilmiş aletler ile hiçbir yere değmemiş temiz bir...
  5. Erişte Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

Erişte Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

erişte nasıl yapılır, erişte yapımı, erişte yapılışı Sevgili melekler, sonbaharı yaşadığımız şu günlerde kış hazırlıklarını henüz tamamlamamış olanlar için erişte nasıl yapılır tarif etmek istiyoruz. Şimdiden kolay gelsin.. Öncelikle Un ve yumurtaya ihtiyacımız olacak ayrıca tuz ve su.Ne kadar yapmayı düşünüyorsanız buna siz karar vereceksiniz.Örneğin bir pazıya 1 yumurta...

Sayfayı Paylaş