gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kilo sorunu ve büyüme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba 14 aylık dogo erkek ama hıc resımlerde gördüğüm diğer dogolar cok güzel benım kı bıras buyümesi durdu ve zayıf gibi acaba nasıl beslemeliyim vermediğim kuru mama kalmadı gelişimi 18 aya kadar diyolar ama doğrumu bırde 4 ayda okadar büyürmü su an tam kilosu nu bılmıorum suan 30 falan ama boyu iyi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence en iyisi bir veterinere götürün. Gerekeni en iyisi veteriner bilir ve yapar.

Kilo sorunu ve büyüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyüme ve Gelişmenin İzlenmesi

Büyüme ve Gelişmenin İzlenmesi

büyüme ve gelişmenin izlenmesi Büyüme ve Gelişmenin İzlenmesi İlk yıl bebeğin büyüme ve gelişmesi çok hızlıdır. Bu nedenle aylık kontrollerle bebeğin ağırlık, boy, baş çevresi ölçümleri yapılarak büyüme hızı değerlendirilir. İlk yıl içinde bebeğin ağırlığı 3 katına ulaşır, boyu yaklaşık 25 cm. uzar, baş çevresi 10 cm. artar. Bu gelişme hızında herhangi bir duraklama olduğunda nedeni...
  2. sorun yıne kilolar

sorun yıne kilolar

gunaydın arkadaslar ben ankaradan aylin. 3 aylık anneyım ve kılolardan dertlıyım:( ya dogumdan sonra hemen gider dediler yok 10 kılo fılan ama yok.emziriyorum da .bana tavsiye vermek isterseniz cok sevinirim.simdiden tesekkürler
  3. *jellibon*'un kiloyla sorunu.

*jellibon*'un kiloyla sorunu.

diyet yapmak diyet günlüğü diyet diyet yapma sevgili arkadaşlar doğumdan önce 15 kilo verdim azmettim başardım yine yapmak istiyorum diyetisyene gittim bi ara sonra bıraktım vs. gaza gelmem lazım ve benimle yola çıkacak arkadaşlar arıyorum. sağlıklı sporla ve diytetle kilo vermek isteyen şişmanlar zayıflayalım. ama disiplinli olalım ve yazalım ne kadar kilo verdik ne yaptık nasıl başardık...
  4. Bebeğim çok öksürüyor ve kilo kaybı var

Bebeğim çok öksürüyor ve kilo kaybı var

Kistik fibrozis, akciğer, pankreas, bağırsak, ter bezleri dış salgı bezlerinde görülen bir hastalıktır. Yeterince kilo alamayan, diğer çocuklardan daha sık ve ağır solunum yolu enfeksiyonları geçiren çocuklarda araştırılması gereken bir hastalıktır. Özellikle anne baba arasında akraba evliliği olan ve kardeş ölüm öyküsü olan çocuklarda kistik fibrozis hastalığı için tarama testlerinin...
  5. Hormon ilaçları kilo aldırırmı?

Hormon ilaçları kilo aldırırmı?

Sıklıkla tiroid bezi bozukluklarında ve böbrek üstü bezlerinin bozuklukları ile tedavileri sırasında kilo alımı olabilmektedir. Örneğin tiroid bezi çok çalışan kişiler bir türlü kilo alamazken tedavinin başlaması ile kilo alarak olmaları gereken normal kiloya ulaşırlar. Ya da tam tersi olarak tiroid bezinin az çalıştığı rahatsızlıklarda bizzat hastalığın kendisi kilo alma nedenidir. Tiroid...

Sayfayı Paylaş