gebe
  1. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

Kilo Verdiren Basit 8 Hareket

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında ^hilal^ tarafından paylaşıldı.

Melekler şimdi size vücudunuzu şekle sokup kilo vermenize, fit görünmenize yardımcı olacak 8 basit hareket sunuyorum... Günün istediğiniz bir vaktinde yapıp azar azar başlayıp zaman ilerledikçe hareket sayılarını çoğaltabilirsiniz... Haydi spora :ehi:

brcbyl, ßeLeN, CeMoŞ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    tam benlikmiş hareketler:kedi:

^hilal^ bunu beğendi.
  3. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hee senlik... :)

4. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
Kilo Verdiren Basit 8 Hareket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo verdiren mucizevi bitkiler

Kilo verdiren mucizevi bitkiler

mucizevi bitkiler hızlı kilo verdiren bitkiler kilo verdiren verdirici otlar Deniyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız iste size zayıflamanızı sağlayacak 10 mucize bitki… At kuyruğu bitkisi idrar sökücü özelliğiyle biliniyor. Yağ dokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyileşmesine de yardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduğu gibi fazla dozda...
  2. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  3. Kilo Verdiren hareketler yorulmadan

Kilo Verdiren hareketler yorulmadan

Kilo Verdiren Basit 8 Hareket kilo verdiren hareketler kilo verdirici hareketler verdiren egzersiz hareketleri spor hareketleri en çok hareket Kızlar şimdi size vücudunuzu şekle sokup kilo vermenize, fit görünmenize yardımcı olacak 8 basit hareket sunuyorum... Günün istediğiniz bir vaktinde yapıp azar azar başlayıp zaman ilerledikçe hareket sayılarını çoğaltabilirsiniz... Haydi spora :ehi:...
  4. Kilo Verdiren Ev İşleri

Kilo Verdiren Ev İşleri

kilo verdiren ev işleri en çok kilo verdiren ev işi Sevgili melekler, belki de yaparken en hoşlanmadığınız işlerin size kalori harcatmak gibi harika bir faydası var, ne biliyorsunuz? Evet melekler, ev işleri de kalori harcatır, hem de azımsanmayacak kadar. İşte en çok kalori yaktıran ev işleri :D:D Kolay gelsin :D:D Küveti ovmak Cam silmek yorucu bir iş olsa da sadece 30 dakikada 200...
  5. Kilo Verdiren Besinler Listesi

Kilo Verdiren Besinler Listesi

zayıflatan besinler, kilo verdiren besinler, nasıl zayıflarım Kadın ve erkeklerin ortak sorunlarından biri olan kilolarla başı dertle olan kişiler arasında iseniz ve zayıflamak için ne yapacağını bilmiyorsanız sizlere önerilerimiz olacak. Metabolizmanızı hızlandıracak ve ayrıca kilo vermenize yardımcı olacak doğal besin kaynakları ile istediğiniz şekil de kilo verecek ve hayallerinizde ki...

Sayfayı Paylaş