gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kilo verdiren bitkiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kilo verdiren bitkiler Doğal yollardan kilo vermek ve zayıflamak istiyorsanız ve bu kilo verme olayının hızlı bir şekilde olmasını istiyorsanız işte sizler için hızlı bir şekilde kilo vermenizi kolaşlaştıracak bitkilerin listesi
    Diyet yaparken kilo vermenizi hızlandıracak bitkiler. Herbirinin ayrı ayrı özellikleri var , yemeklerinizin içine ekleyebileceğiniz ya da demleyerek içebilirsiniz.

Arnavut biberi Dolaşım ve sindirim sistemini düzenler. Yağ yakıcı özelliği vardır.

Tarçın Yağ yakmaya yardımcı ve enerji veren bitkidir.

Yeşil çay Diyet listelerinin vazgeçilmez içeceği yeşil çay, yağ yakma hızını artırır. Zindelik verir.

Guar Sakızı Açlık hissini bastıran bu bitki ile daha az ama daha sık yemek yiyebilirsiniz.

Rezene Demlenerek içilen rezene çayı kandaki çay oranı düzenler, sakinleştirici etkisi vardır.

Karahindiba kökü Vücudu toksinlerden arındıran ve yağ yakmayı sağlayan karaciğerin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Keten tohumu Dolaşım ve sindirim sistemini güçlendiren keten tohumu aynı zamanda tokluk hissi de verir. Yoğurt ve ya salataların üzerine dökerek tüketebilirsiniz.

Maydanoz İdrar yollarının sağlıklı çalışması için faydalıdır. Mideyi ferahlatır ve kilo vermenize yardımcı olur. Taze ya da demleyerek içebilirsiniz.

Sinameki Dolaşım ve boşaltım sistemini tamamen doğal destekleyen bitkidir.

Kilo verdiren bitkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo verdiren mucizevi bitkiler

Kilo verdiren mucizevi bitkiler

mucizevi bitkiler hızlı kilo verdiren bitkiler kilo verdiren verdirici otlar Deniyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız iste size zayıflamanızı sağlayacak 10 mucize bitki… At kuyruğu bitkisi idrar sökücü özelliğiyle biliniyor. Yağ dokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyileşmesine de yardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduğu gibi fazla dozda...
  2. Süper kilo verdiren diyet

Süper kilo verdiren diyet

süper diyet süper diyetler Bu diyetin kaç kilo verdiğini bilmiyorum ama her zaman değişiyor. Ama çok zayıflatıyor. Benim diyetim bir haftada ipincecik oldum. İşte Diyet Sabah Kahvaltı 1 kase Mısır Gevreği 1 Bardak Ilık Su Öğle 1 kase çorba 1 dilim ekmek Akşam Salata Ayrıca saat 18.00'dan sonra meyva sebze hariç hiç bir şey tüketilmiyecektir.
  3. Kilo verdiren diyet

Kilo verdiren diyet

İstenmeyen kilolardan kolayca kurtulmak tüm bayanların en büyük hayallerinden biridir.Şimdi bu hayalinizi gerçege dönüştürebilecek bir diyet yöntemini paylaşmak istiyorum Sıklıkla tükettiğiniz yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin. Onu 40 gün boyunca tamamen unutun. Bu sürenin sonunda, o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir. Günde 3-4 defa süt ve süt ürünlerini tüketenler, tüketmeyenlere...
  4. Kilo Verdiren Ev İşleri

Kilo Verdiren Ev İşleri

kilo verdiren ev işleri en çok kilo verdiren ev işi Sevgili melekler, belki de yaparken en hoşlanmadığınız işlerin size kalori harcatmak gibi harika bir faydası var, ne biliyorsunuz? Evet melekler, ev işleri de kalori harcatır, hem de azımsanmayacak kadar. İşte en çok kalori yaktıran ev işleri :D:D Kolay gelsin :D:D Küveti ovmak Cam silmek yorucu bir iş olsa da sadece 30 dakikada 200...
  5. Kilo Verdiren Besinler Listesi

Kilo Verdiren Besinler Listesi

zayıflatan besinler, kilo verdiren besinler, nasıl zayıflarım Kadın ve erkeklerin ortak sorunlarından biri olan kilolarla başı dertle olan kişiler arasında iseniz ve zayıflamak için ne yapacağını bilmiyorsanız sizlere önerilerimiz olacak. Metabolizmanızı hızlandıracak ve ayrıca kilo vermenize yardımcı olacak doğal besin kaynakları ile istediğiniz şekil de kilo verecek ve hayallerinizde ki...

Sayfayı Paylaş