gebe
  1. esraNC

esraNC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kilo veremiyorum ne yapmalıyım? melekler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında esraNC tarafından paylaşıldı.

kilo vermem durdu ne yapmalıyım öncelikle merhaba. diyet hakkında araştırma yaparken sitenize rastladım ve kayıt oldum. 21 yaşında 164 boy 64 kiloyum. bundan 2 ay önce fitnessa başlamıştım 1 ay boyunca devam ettim ve bir ay sonunda 2 kilo almış olduğumu gördüm fakat 23 cmlik bir incelme de olmuştu. sonra bir ay sporu bıraktım ve diyete başladım ve evde kendimce egzersiz yaptım. sonuç 72 kilodan 64 kiloya düştüm. buna rağmen yeterli spor olmadığından 27cm incelebildim. beslenmem genellikle protein ve karbonhidrat üzerine kurulu. yağ alımım çok az fakat hiç almıyor da değilim. 1 haftadır tekrar spora başladım ve fiziksel olarak toparlanmayı umuyorum. benim size sormak istediğim şey şu: kilo vermem neredeyse durma noktasına geldi. haftada anca yarım kilo 600gr verebiliyorum. halbuki yeme düzenimde hiç bir değişiklik yapmadım ve ayrıca düzenli spora da başladım. neden böyle olduğu konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

kilo veremiyorum ne yapmalıyım? melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Kilo Veremiyorsunuz?

Neden Kilo Veremiyorsunuz?

vücudun su tutmasının sebepleri Kilo verememenin ve verdiklerini sürekli geri alıyor olmanın önemli nedenleri.... 1- Kullandığınız ilaçlar Bazı ilaçlar hem kilolarınıza kilo katar, hem de vücudunuzun bir yağ torbasına dönüşmesinden sorumludurlar. Doktorunuz, size bu ilaçları önerirken, en önemli yan etkilerinin şişmanlatmak olduğunu belirtmelidir. Eğer önceden uyarılmazsanız, sonuç...
  2. Neden kilo veremiyorsunuz?

Neden kilo veremiyorsunuz?

Buyrun bakalım......O kadar çabalıyorsunuz ama sonuç yine 0 ise....Nedenleri aşağıda :) Yediğiniz her şeye dikkat etmenize, hatta çikolata, cips ve çerez gibi sevdiğiniz pek çok yiyeceği hayatınızdan çıkarmanıza rağmen kilo veremiyor musunuz? Yalnız değilsiniz. Kadınların yüzde 99´u sağlıklı bir şekilde beslendiklerine inanıyorlar. Oysa verdikleri yanıtlar; kendileri için gereken sağlıklı...
  3. Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

kilo veremiyorum ne yapmalıyım Birçok kişinin ortak derdidir şu kilo sorunu..Bazen ne yapsanızda kilo veremediğinizi düşünüp hatta dahası psikolojinizin olumsuz bozulmalarına bile yol açan berbat bir moral bozukluğu yaşatır hele şu giysilerin içine sığamamak derdi o zaten başlı başına bir facia:) İşte sizler için kilo verme yöntemleriyle ilgili uzmanların önermiş olduğu önemli tüyoları ve...
  4. Neden Kilo Veremiyorum

Neden Kilo Veremiyorum

Kilo vermekte zorlanıyorsanız bu test size fikir verebilir. Bu test, egzersiz ve diyette doğru yolda olup olmadığımızı size gösterebilir. 1. Aşağıdakilerden hangisi "umami yiyecek" değildir? a. Yeşil fasülye b. Mantar c. Kuşkonmaz d. Zeytin 2. Hngi "süper besin" magnezyum açısından zengindir ve tansiyonu düşürmeye de yarar? a. Tatlı patates b. Yumurta...
  5. Neden Kilo Veremiyorum diyen melekler böyle gelin

Neden Kilo Veremiyorum diyen melekler böyle gelin

Neden Kilo Veremiyorum Neden Kilo Veremeyiz "Neden kilo veremiyorum, herşeyi deniyorum açta kalıyorum ama bir türlü zayıflayamıyorum" diyen Melek'lerimiz ve siz sevgili misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda kioo verememenin sebeplerini konu alıyoruz :) Haftalar boyunca sadece salata ve meyve yiyerek kilo vermeye çalışıp başarılı olamıyorsanız inanın yalnız değilsiniz. Bu...

Sayfayı Paylaş