gebe
  1. kilo mağduru

kilo mağduru Forum Okuru

kilo vermek hayalmi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kilo mağduru tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar hamilelikte aldığım kiloları doğumdan sonra bir türlü veremedim kızım 2 yaşına geldi bikaç ay önce süttende kestim ama kilom canımı çok sıkıyor yaza kadar sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum bununla ilgili tavsiyeleriniz varsa yazarmı en sağlıklı kilo verme yöntemleri nelerdir zayıflamak istersen sağlığımdan olmak istemiyorumda...

kilo vermek hayalmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo vermek neden zor?

Kilo vermek neden zor?

kilo vermek neden durur kilo verme neden durur zayıflama Bu soru karşısında bazıları “hayır hiç de zor değil” diye cevap vermiş olabilir. Ancak artık şununla yüzleşelim; kilo vermenin ciddiye alınması gerekir. Kilo verme aynı zamanda stratejik bir planlama ve davranış değişikliğini de gerektirir. Bilmediğiniz ve anlamadığınız hiçbir işte başarılı olmayacağınız gibi kilo verme işinde de eğer...
  2. Hızlı Kilo Vermek

Hızlı Kilo Vermek

Hızlı kilo vermek yani,Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu hızlı kilo verme diyetini öneriyor. Hızlı kilo vermek için yapılan bu diyetin, 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın...
  3. Yavaş Yiyerek Kilo Vermek

Yavaş Yiyerek Kilo Vermek

Yemek yerken yavaşlamak önemli bir kilo verme stratejisidir. Beynimiz midemizden 20 dakika sonra tokluk hissini algılar. Bu da bazen aşırı yememize sebep olur sonuç olarak da kilo alırız. Yeme alışkanlarımızda küçük değişiklikler yaparak beynimizin midemizle hareket etmesini sağlayabiliriz. Sonuç olarak, daha az kalori tüketmiş olursunuz. Bu şekilde yediğiniz yiyeceklerden de keyif alırsınız....
  4. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım
  5. Zahmetsizce Kilo Vermek İçin...

Zahmetsizce Kilo Vermek İçin...

kolayca kilo verme kolayca kilo vermek için Evet başlığımız zahmetsizce kilo vermek için ama öyle bir mucize de beklemeyin sakın melekler :D:D Elbette ki spor yapacaksınız, bir beslenme programı uygulayacaksınız, daha doğrusu beslenme alışkanlıklarınızı bir daha hiç dönmemek üzere değiştireceksiniz. Bunun kaçarı yok. Bu, kilo vermenin yanında daha da önemlisi sağlıklı ve kaliteli bir hayat...

Sayfayı Paylaş