gebe
  1. zeytin gözlüm

zeytin gözlüm Forum Okuru

kilo vermek için açılan konu veya aktif takımlar var mı ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zeytin gözlüm tarafından paylaşıldı.

kilo vermek için hep birlikte ilerleyebilecegim arkadaşlarımla bir takım var mı aktif olan ? yada kilo vermek isteyenler varsa nereye konu açabilirim konu açabilmem için belli kurallar gerekiyor mu ? benimle kilo vermek isteryenler var mı ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
  3. zeytin gözlüm

4. zeytin gözlüm

konumu açtım ancak katılım olursa ilk mesajı düzeltmeyi düşünüyordum ancak düzenle butonu yokmuş ne yapabilirim

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Neyi düzenlemek istiyorsunuz yardımcı olayım.

6. zeytin gözlüm

katılım olursa kuralları yada neler yapmamız gerektiğini yazacaktım birde yazım yanlışı falan olursa düzenleme olması iyi olurdu aslında inşallah katılım olur

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Düzenleme sadece yetkili kişilere açık.Konunuzu siliyorum.Baştan konu açabilir ek bilgileri ilave edebilirsiniz.

zeytin gözlüm bunu beğendi.
  8. zeytin gözlüm

anladım teşekkürler

BEYZA21 bunu beğendi.
kilo vermek için açılan konu veya aktif takımlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Vermek için Anahtar

Kilo Vermek için Anahtar

İYİ KAHVALTI KİLO VERDİRİYOR Yapılan son araştırmalar günün en önemli öğünü olan kahvaltı öğününün kilo vermek için anahtar öğün olduğunu ortaya koydu. Araştırmada denek olarak kullanılan günlük kalori ihtiyaçlarının yarısını sadece kahvaltıda alan kadınlar, çok daha az miktarda yemekle beslenen kadınlardan daha hızlı ve sistemli kilo verdiler. San Francisco’da bir konferansta araştırma...
  2. Kilo vermek için öneriler

Kilo vermek için öneriler

Kilo vermek için öneriler Her gün tartılmayın ve yemek yemek için midenizin zil çalmasını beklemeyin. Kilo vermekle ilgili eski moda, boş inanışları unutun, bilgilerinizi güncelleyerek fazlalıklarınızdan kolayca kurtulun.. Kilo kaybetmek, arabanızın anahtarlarını kaybetmekten daha kolay olabilir. Bunu için birkaç dakikanızı bize ayırmanız yeter... (Bize güvenin, biz doktoruz!) Kilo...
  3. Kilo Vermek İçin Elma Çayı

Kilo Vermek İçin Elma Çayı

hamilelikte elma çayı Elma suyu metabolizmayı hızlandırır ve idrar miktarını artırır. Kilo sorunu olan kişilerin ödemi atmasını sağlar. çayın tarifi: Bir-iki elmayı kesip haşlayın. İçine bir limon ya da portakal atın. Karanfil ve tarçın ekleyin. Çocuklara verecekseniz, bardağın içine bal koyup öyle verin. Elma suyunu hazırlarken içine koyacağınız limon ve portakalı sakın soymayın....
  4. Zahmetsizce Kilo Vermek İçin...

Zahmetsizce Kilo Vermek İçin...

kolayca kilo verme kolayca kilo vermek için Evet başlığımız zahmetsizce kilo vermek için ama öyle bir mucize de beklemeyin sakın melekler :D:D Elbette ki spor yapacaksınız, bir beslenme programı uygulayacaksınız, daha doğrusu beslenme alışkanlıklarınızı bir daha hiç dönmemek üzere değiştireceksiniz. Bunun kaçarı yok. Bu, kilo vermenin yanında daha da önemlisi sağlıklı ve kaliteli bir hayat...
  5. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?

Sayfayı Paylaş