gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kilo vermek istiyorum ne yapmam gerekli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

haftada 3 kilo vermek istiyorum ne yapmalyım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sağlıklı ve kalıcı olarak kilo vermenin standardı kilonuza göre ayda ortalama 4 kgdır.Kilonuz çok fazla ise bu sayı daha da artabilir.
    Şok diyetlerle sağlığınızı tehlikeye atabileceğinizi hatırlattıktan sonra ,Türk Kalp Vakfının hastalarına acil kilo verdirebilmek için uyguladığı diyeti incelemenizi tavsiye ediyoruz.

http://www.meleklermekani.com/diyet-saglikli-beslenme/134120-dikkat-3-gunde-4-5-kilo.html

kilo vermek istiyorum ne yapmam gerekli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo vermek neden zor?

Kilo vermek neden zor?

kilo vermek neden durur kilo verme neden durur zayıflama Bu soru karşısında bazıları “hayır hiç de zor değil” diye cevap vermiş olabilir. Ancak artık şununla yüzleşelim; kilo vermenin ciddiye alınması gerekir. Kilo verme aynı zamanda stratejik bir planlama ve davranış değişikliğini de gerektirir. Bilmediğiniz ve anlamadığınız hiçbir işte başarılı olmayacağınız gibi kilo verme işinde de eğer...
  2. Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

kilo vermek istiyorum Kilo vermek istiyorum diyor musunuz?Bu defa gerçekten niyetlendiniz mi?O zaman gelin kilo vermeye çalışırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve yasaklar nelermiş.Kilo vermek istiyorum diyen biri neyi aklından çıkarmamalıymış ona bakalım. Kilo vermek istiyorum diyen biri öncelikle düzenli beslenmeye karar vermiş demektir. Besinler 4 temel besin grubundan seçilmelidir....
  3. Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten? Bu kez gerçekten ciddiyim mi diyorsunuz? Peki gelin kilo vermeye çalışırken neleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor inceleyelim. Kilo vereceğim kararını veren biri 1.adım düzenli besin alacağınında kararını vermiş demektir. 1.Süt ürünleri (Süt, peynir, yoğurt) 2.Et ürünleri (et, tavuk, balık, kuru baklagiller) 3.Sebze-meyve ürünleri...
  4. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım
  5. artık kilo vermek istiyorum

artık kilo vermek istiyorum

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim

Sayfayı Paylaş