gebe
  1. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kilo vermek istiyorum tavsiye verin lütfen

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hülyakur tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben bir buçuk sene önce 55 kiloydum şimdi 83 kilo oldum artık bu halde olmak korkutuyor beni. Tavsiyeleriniz varmı?

2. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    :D kesinlikle saat bası ama az yemek ye bitki çayı iç çünkü wc ye gitmen lazım. saat bası az yicen bitki çayları içicen bnm forülüm buu :D ekmek yemicen bide :D:D

3. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekmgi kestim artık ve günde yarım saat den fazla bisiklete biniyorum.hemen zayıflamak istiyorum sabırsızm birz :) teşekkür bitki çayi tavsiyene uyacağım

4. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    tuvalet acaip işe yarıo kilo vermede cidden :D:D
    ne demişler bilio musun sabahları krallar gibi öğlenleri prensler gibi akşamları fakir gibi yiyeceksiin :D:D

5. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tuvalette ilgili sorunum yok şimdi

6. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    acele etmiyceksin.. ama bi tahlilde yaptır derim.. 1,5 senede neden okadar fazla kilo aldın merak ettim.. ben guatr hastasıyım.. tsh yüksek çıkttığında dikkat etmezsem hızla kilo alıyorum.. diyetteysemde beni çok zorluyo.. ben bu yüzden dr. öneririm..

kilo vermek istiyorum tavsiye verin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu diyeti öneriyor. Ancak 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın diyeti yapmamaları gerektiği baştan belirtiliyor. 3 günde tam 4.5 kilo...
  2. Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

kilo vermek istiyorum Kilo vermek istiyorum diyor musunuz?Bu defa gerçekten niyetlendiniz mi?O zaman gelin kilo vermeye çalışırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve yasaklar nelermiş.Kilo vermek istiyorum diyen biri neyi aklından çıkarmamalıymış ona bakalım. Kilo vermek istiyorum diyen biri öncelikle düzenli beslenmeye karar vermiş demektir. Besinler 4 temel besin grubundan seçilmelidir....
  3. Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten? Bu kez gerçekten ciddiyim mi diyorsunuz? Peki gelin kilo vermeye çalışırken neleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor inceleyelim. Kilo vereceğim kararını veren biri 1.adım düzenli besin alacağınında kararını vermiş demektir. 1.Süt ürünleri (Süt, peynir, yoğurt) 2.Et ürünleri (et, tavuk, balık, kuru baklagiller) 3.Sebze-meyve ürünleri...
  4. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım
  5. artık kilo vermek istiyorum

artık kilo vermek istiyorum

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim

Sayfayı Paylaş