gebe
  1. çitlenbik53

çitlenbik53 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kilolar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çitlenbik53 tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler ben yeni üyeyim benim derdimde doğundan sonra aldığım kilolarımı veremiyorum varmı benle aynı dertte olan

kilolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiloların paylaşımı

Kiloların paylaşımı

Annedeki kilo artışı hamilelik süresince anne ve bebek arasında ayrı bir şekilde paylaşılır. Annede yağ , hamileliğin erken dönemlerinde depolanır ve gebeliğin ortalarında besin depolanması en yüksek seviyeye ulaşır. Bu erken depolanma işleminin hamileliğin son 10 haftasında hızla büyüyecek olan bebek için gerekli olabilecek enerjiyi sağlamak için yapıldığı düşünülmektedir.Hamileliğin son...
  2. kilo almalıyım

kilo almalıyım

kilo almalıyım hamileyim kilo alamıyorum almaliyim 6 aylık hamile kaç almalı 2 hafta ıcınde en az 2-3 kilo almam lazım ne kadar yesemde alamıyorum onerebılcegınız birşeyler varmı acaba :(
  3. kilo alamıyormm

kilo alamıyormm

ya bn 15 yaşındayım boyum 161 ama kilom 44 düzenli beslendiğim halde kilo alamıyorum ne yapmalıyım??
  4. kilo veremiyen

kilo veremiyen

cok kilpm var 104 küloyum zayıflamak için ne yapmalıyım lütfen cevaplarmısınnız sabah bakacam cevabı gorucem
  5. Kilo Avcilari

Kilo Avcilari

Merhaba arkadaslar, kilo avina cikmak isteyen hanimlar var mi? bir süredir diyet yapiyorum zaman zaman dikkatim dagiliyor ve basa sariyorum düzenli bir diyet ve spor yapmak icin birbirimize ihtiyacimiz var.. Benimle ciddi duzenli bir sekilde diyet yapmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum söyle kurallarimiz olabilir *haftanin bir gunu kilo bildirimi yapicaz *günlük Menü ve sporlarmizi...

Sayfayı Paylaş