gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kilolarından şikayetçi olan deniz seki diyete girmiş...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

DENİZ SEKİ DİYETTE... Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici, önceki akşam Kuruceşme'deki bir restorandaydı. Seki'nin aldığı kilolar gözlerden kaçmadı!
    Kelebek'in haberine göre; yemek sonrası mekandan el ele çıkan sevgililer, karşılaştıkları gazetecilerle bir süre sohbet etti. Şenlendirici "Evlilik var mı?" sorusuna hiç düşünmeden "Yok" yanıtını verirken, Seki son zamanlarda aldığı kilolardan yakındı: "Kilolardan kurtulmak istiyor ve diyetisyen programı uyguluyorum.

habertürk

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kilolarından şikayetçi olan deniz seki diyete girmiş...
    paylasim icin tesekkurler

Kilolarından şikayetçi olan deniz seki diyete girmiş... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

KOKAİN KULLANDIĞI GEREKÇESİYLE GÖZALTINA ALINAN DAHA SONRA MAHKEMEYE SEVK EDİLEN DENİZ SEKİ SERBEST BIRAKILDI.. Kokain operasyonunda gözaltına alınan Deniz Seki, mahkemede 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak' dedi ve serbest bırakıldı. İSTANBUL’da geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle gözaltına alınan sanatçı Deniz Seki tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  2. Deniz seki 16 kilo verdi...

Deniz seki 16 kilo verdi...

Ünlü santaci Deniz Seki 5 ayda ceza evinde 16 kilo vermis meleklerim, ayrintilar burada... buyrun 5 aydır cezaevinde olan şarkıcı günlerini spor yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini ziyaret eden yakınlarına ''Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim. Spor ve üzüntü nedeniyle zayıfladım. 8 kilo daha vereceğim'' diyormuş. Kokain kullanmak ve kullandırmaktan...
  3. Hamilelikte çatlak oluşumundan şikayetçi olan hamişler buraya!!

Hamilelikte çatlak oluşumundan şikayetçi olan hamişler buraya!!

merhaba hamiş melekler ben ikinci gebeliğimi yasıyorum suan ilk hamileliğimde hiç çatlagım olmadı ama oğlum daha 1 yasındayken tekrar hamile kalınca kilolarımı veremeden hamile kalmıs oldum suan 24 haftalık bebegim hafif çatlak oldu aslında 5 kilo aldım şimdiye kadar 5kg da fazla değil diye düşünüyorum.. sanırım beyaz tenlilerde daha çok oluyormus bende beyazım :(
  4. Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

gebelikte karın ağrısı,gebelikte karın ağrısı olur mu, Anne adayları sizlerde karın ağrısı şikayetinden yakınıyor musunuz?İçimizde gelişmekte olan bebeğimiz bazen bize böle rahatsızlık verebiliyor annelik kutsal bir şeydir bebeğimizi beklerken böyle bir takım şikayetlere de bazen alışmak gerekebilir.Peki bu karın ağrılarının neden kaynaklandığını sizler biliyor musunuz bu konumuzda şimdi...
  5. Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

deniz seki haberleri, deniz seki, deniz seki 14 kilo verdi Sevgili melekler, hapiste yattığı aylarda hayli kilo veren ancak çıktıktan sonra yine eski kilolu haline dönen şarkıcı Deniz Seki sıkı bir diyet ve sporla yeniden kilo verdi. Son aylarda aldığı kilolarla tanınmayacak hale gelen Deniz Seki kendini kampa aldı ve 84 kilodan 70 kiloya düşmeyi başardı. Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin...

Sayfayı Paylaş