gebe
  1. zayıflamak istiyorum

zayıflamak istiyorum Forum Okuru

kilolu bayan

Konu, 'Çöplük' kısmında zayıflamak istiyorum tarafından paylaşıldı.

kendimi bildim bileli oldukça kilolu sayılan bayanım ve bekarım. Lütfen bana kolaylıkla yapabileceğim diyet listesi bilgilerini verebilirsiniz diyet yapmaya karar verdim ama etkili diyetler olursa sevinirim yaz aylarına oldukça zayıf bir şekilde girmek istiyorum:)

kilolu bayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En kilolu kaleci:

En kilolu kaleci:

En kilolu kaleci: 1900’lerde İngiltere Milli Takım kalesini de koruyan “Fatty” lakaplı Willie Foulke, aktif sporculuk dönemine 141 kilo olarak başlamış, 165 kilo ile jübile yapmış! (Merak edenler için “Fatty”nin boyunun kaç olduğunu da belirtelim : 1.90 m)
  2. Kilolu Bayanların Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır

Kilolu Bayanların Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır

kilolu bayanlar için tunik modelleri Kilonuz biraz fazlamı...Hiç dert etmeyin eğer nasıl giyineceğinizi bilirseniz bu fazla kilolarınızı gizleyebilirsiniz :tik: Günlük giyimde kot kilolu bayanlar içinde bir vazgeçilmezdir. Kilolular diye bu alternatiften uzaklaşmaları mümkün değildir. Onlar için en uygun olanı spor tarzda ve liycralı kot çeşididir. Üst beden olarak yine vücut hatlarını...
  3. Lerzan Mutlu'nun kilolu hali

Lerzan Mutlu'nun kilolu hali

lerzan mutlu lerzan mutlunun bikinili resimleri mutlu kaç kilo mutlunun resimleri kilo Bir süredir ortalıklarda görülmeyen ve her zaman fiziğinden söz edip diğer sanatçılara taş atan Lerzan Mutlu görenleri şaşkına çeviriyor.Neden mi? Bodrum Divan Palmira Otel'de tatil yapan Lerzan Mutlu, bikinili haliyle görenleri şaşırttı. Geçtiğimiz yıllarda ince fiziği ile dikkat çeken Mutlu'nun bir hayli...
  4. Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

kilolu bayanlar için elbise modelleri Kilosu veya boyu kaç olursa olsun eğer isterse her kadın güzel ve bakımlı görünebilir. Belki zayıf ve boylu poslu olmak hoş görünmeyi kolaylaştırıyor. Çünkü piyasa ‘ideal’ dayatması altında belirlenen ölçülere endeksli. DESEN VE RENK Genel kanı kilo fazlası olanların; siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renklere yönelmesinin uygun olduğudur....
  5. Düşük kilolu hamileler dikkat!

Düşük kilolu hamileler dikkat!

İdeal kilo Hamilelikte ne kadar kilo alınmalı merhaba kızlar birçok kişi ideal kilosuna ulaşmadan hamile kalıyor daha sonra o kiloları vermek tam işkence oluyor Gerçi dengeli beslenerek ve emzirerek kilo vermek çok kolay Peki düşük kilo ile hamile kalanları neler bekliyor Çoğu kadın gebeliğinin erken dönemlerinde sabah bulantılarından şikâyet eder. Yalnızca çok az bir kısımda bu durum...

Sayfayı Paylaş