Kilolu bayanlar için gece kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

kilolu bayanlar için abiye kıyafetler kilolu bayanlar için abiye modelleri icin abiyeler bayanlara modelleri
    Kilom biraz fazla diyen kızlar buyrun sizlere birkaç model..Bu modeller sayesinde fazlalığınız bile fark edilmeyecek

v
    [​IMG] [​IMG]

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

Cevap: Kilolu bayanlar için gece kıyafetleri

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

çok sükür zayıfım ama güzel modeller var emegine saglık cicim

4. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye

şunu farkettim kilolu bayanlara uzun abiyeler daha çok yakışıyor ve dah zarif gösteriyorr..
    aksine kısa tür elbiselerr daha kilolu gosteriyorr..
    bence en ideali kilolu bayanlara boydan uzun elbiseler
    paylaşım için teşekkürler

5. merhabalar benım sorum su ben yenı uye oldum ve kılolu bayanlar ıcın olan resımlere baktım begendıgım bır elbıse var fkat hangı fırmaya aıt oldugu belırtılmemeıs bana yardımcı olursanız sevınırım arkadlar

6. bu kıolu baynlara ozel gece elbıslserı hangı fırmanın acaba

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Canım resimler netten alıntı hangi firmanın olduğu belli değil sadece modeller örnek amaçlı konulmuştur firma bilinmiyor

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

Bu cok hos yaaaa :):)

tskler paylasim icin :)

9. seerose

seerose Daimi Üye

Simdilik zayifim,her an kilolu olabilirim,benim icinde fikir oldu,cok guzel modeller var.

10. tenda08

tenda08 Forum Okuru

büyük beden kıyafet

Ankaradaki bayanlara,
    36-56 bedene kadar hertürlü gece elbisesi-günlük elbiseler-takım elbiseleri -ceket -pantolon -kaban siparişi ve imalatı uygun fiyatlara yapılır.
    TENDA GİYİM EVİ & BAYAN TERZİSİ
    BAYINDIR -1 SOK AKSOY ÇARŞISI NO:19
    KIZILAY/ANKARA

Kilolu bayanlar için gece kıyafetleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kilolu Bayanlar İçin Gece Elbiseleri

kilolu bayanlar için gece kıyafetleri kilolu bayanlar için gece elbiseleri bayanlara kaban modelleri
  2. Kilolu bayanlar için giyim stili

kilolu bayan giyim kilolu bayan iç giyim bayanlar için iç çamaşırları kilo ile çamaşırı Kilolu bayanların en çok çekindiği nokta daha kilolu görünmeleridir. Bunun için fazla çekinmenize gerek yok hanımlar.Sizin için bazı önerilerimiz var.Kendinize uygun doğru bir giyim stili oluşturduğunuz zaman kilolu olsanızda sizi daha zayıf gösterecektir.Giyim stiliniz nasıl olmalı bir bakalım....
  3. Kilolu bayanlar için mayo modelleri

kilolu bayanlara mayo kilolu bayanlar için mayo bayanlar için modelleri bayanlara modelleri elbise Kilolu bayanlar için Ay Yıldız mayo firmasının tasarlamış olduğu 2010 büyük beden mayo modellerini sizlerle paylaşıyorum Ay Yıldız ürünleri satan mağazalarda bu ürünleri bulabilirsiniz Ürünlerin fiyatları 78-98 arası değişiyor
  4. Kilolu Bayanlar İçin Kıyafetler

kilolu bayanlar için elbise modelleri kilolu bayanlar için kıyafetler bayan resimleri kot pantolon modelleri Çoğu kilolu bayanlarımızın problemleridir zevklerine göre giyinememek... her ne kadar son yıllarda büyük beden butikleri açılmış olsada görüyorum vede gözlüyorum ki yetersiz... bende sizlere fikir vermek açısından birkaç güzel model seçtim... umarım beğenirsiniz (=
  5. Kilolu Bayanlar İçin Giyim İpuçları

kilolu bayanlar nasıl giyinmeli kilolu bayanlar için giyim Bir kıyafet seçerken tarzımıza ve vücut yapımıza uygun olması , modayı takip etmekten çok daha mühimdir melekler :) Çünkü modaya uygun diye giyilen bir kıyafet bizi çok komik bir duruma düşürebilir. Bu yazımızda kilolu bayanlar için giyim tüyoları veriyor ve nasıl giyinmeleri konusunda önerilerde bulunuyoruz :tik: DESEN VE...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kilolu bayanlar için elbiseler

,
  2. kilolu bayanlara pantolon modelleri

,
  3. www.kilolu bayanlata takım elbıse