gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kilolu bayanlar nasıl mayo giymeli?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kilolu bayanlar için mayo kilolu bayanlar için mayo modelleri nasıl giymeli bikini basenli nasıl bikini giymeli Eğer kilolu bir bayan hatta birazda göbecik varsa mayo seçiminizde mutlaka dikkat etmeniz gereken ayrıntılar vardır sizlere bu ayrıntıları sunuyorum [​IMG]

Üçgen bikini giymeye kalkmayın, tüm dikkatleri hiç istemediğiniz bir biçimde üzerinize çekersiniz. Düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model giyerseniz, göbek kısmınızdaki desenler balon üzerindeki resim misali irileşeceği için yine dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence kilolu bayanlar mayo giymemeli :D Tankiniler sanki daha hoş duruyor.

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Birşey soracağım ya kilolu değilse sadece bacakları varsa? örneğin beyonce veya rihanna gibi . yada benim gibi :D

Kilolu bayanlar nasıl mayo giymeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kim nasıl etek giymeli

kim nasıl etek giymeli

Son zamanlarda sokaklarda en çok giyilen giysilerin başında etekler geliyor. Siz kendinize hangi eteğin yakıştığını biliyor musunuz?Vitrinlerde, sokakta önünüzde yürüyen kadının üzerinde, evde dolabınızda bir sürü etek var. Kimini çok beğenerek aldınız ama size yakışmadı, kimini beğenmediniz ama üzerinizde çok güzel durdu. İşte kendinize yakışan eteği giyebilmeniz için size birkaç öneri....
  2. Kilolu bayanlar için mayo modelleri

Kilolu bayanlar için mayo modelleri

kilolu bayanlara mayo kilolu bayanlar için mayo bayanlar için modelleri bayanlara modelleri elbise Kilolu bayanlar için Ay Yıldız mayo firmasının tasarlamış olduğu 2010 büyük beden mayo modellerini sizlerle paylaşıyorum Ay Yıldız ürünleri satan mağazalarda bu ürünleri bulabilirsiniz Ürünlerin fiyatları 78-98 arası değişiyor
  3. Kilolu Bayanlara Giyim Önerileri

Kilolu Bayanlara Giyim Önerileri

kilolu bayanlar nasıl giyinmeli kilolu giyim Kilolu bayanlar çoğu zaman istedikleri kıyafeti bulamazlar yada bulsalarda kilolarından rahatsız olup giyemezler...Şimdi kilolu bayanlar nasıl şık olur nasıl giyinebilirler tüyolarını veriyorum kızlar :tik: Kilolu bayanlarda her daim rahat ve şık görünmek isterler. Günlük yaşamda olsun, özel gecelerde olsun onlarda kendilerine yakışan ve...
  4. Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

kilolu bayanlar için elbise modelleri Kilosu veya boyu kaç olursa olsun eğer isterse her kadın güzel ve bakımlı görünebilir. Belki zayıf ve boylu poslu olmak hoş görünmeyi kolaylaştırıyor. Çünkü piyasa ‘ideal’ dayatması altında belirlenen ölçülere endeksli. DESEN VE RENK Genel kanı kilo fazlası olanların; siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renklere yönelmesinin uygun olduğudur....
  5. Kilolu Bayanlar İçin Kıyafetler

Kilolu Bayanlar İçin Kıyafetler

kilolu bayanlar için elbise modelleri kilolu bayanlar için kıyafetler bayan resimleri kot pantolon modelleri Çoğu kilolu bayanlarımızın problemleridir zevklerine göre giyinememek... her ne kadar son yıllarda büyük beden butikleri açılmış olsada görüyorum vede gözlüyorum ki yetersiz... bende sizlere fikir vermek açısından birkaç güzel model seçtim... umarım beğenirsiniz (=

Sayfayı Paylaş