gebe
  1. ozici

ozici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında ozici tarafından paylaşıldı.

selam yardiminiza ihtiyacim var 98 kiloyum ve 33 yasindayim ve artik zayif insanlar ozeniyorum :(:( yani sagligim icinde korkuyorum ve bu sabah diyete baslamaya karar verdim. ama acil destege ihtiyacim var. yeni evliyim kocamin benim kilolarimla hicbir sikintisi yok ama ben daha fit olmak istiyorum

KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Savaş kahramanı olmak istiyor

Savaş kahramanı olmak istiyor

"Ezo Gelin" dizisinin yakışıklı oyuncusu Özgür Özberk, hizmet sektörüne de el attı. Sevgilisiyle birlikte Bebek’te Catz adlı bir cafe açan Özberk, yoğun temposuna rağmen oyunculuğu bırakmaya niyetli görünmüyor. Şimdi onun hayalinde bir savaş kahramanını canlandırmak var. Cafe açma fikri kimden çıktı?Kız arkadaşımdan... Bu onun fikriydi. Mekanın işletmeciliğini kim yapıyor peki?...
  2. CoCuk oLMak isTiYoRum...

CoCuk oLMak isTiYoRum...

çocuktum önceleri.Yüreğim temiz, gözlerim ışıltı dolu, umut dolu.Babam vardı bide benim.Çok seven OĞLUM diye övünen.Akşam eve gelirdi elinde şeker bana almış.Varmı güzeli.Annem vardı bide benim.Gece üstümü örten,beslenme çantamı sevdiğim tüm güzel yiyeceklerle dolduran.Birde ablalarım varDI beni.Hemde 3 tane.Kardeşim deyip elimden tutup parka götüren.1 tanesini ALLAH çok sevmiş aldı...
  3. Mod Mu Olmak İstiyorsun?

Mod Mu Olmak İstiyorsun?

Mod Mu Olmak İstiyorsun? MOD MU OLMAK iSTiYORSUNUZ? Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun??? " TERCIHEN INGILIZCE BILEN..." ...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali... " ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..." ....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne...
  4. bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben

bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben

yaz boyu çalışıyorum ve sahil kentte yasamama ragmen söyle yanada denk güneşlenemiyorum bronzlastırıcı krem kullanan yada işte yaradıgını bilen var mı solaryuma girmek istem,yorum zararlarından korkuma krem yada solaryum önerir misiniz arkadaslarr :)
  5. Evlilikte Mutlu Olmak İstiyorsanız Eşinizle Konuşun ve Dinleyin......

Evlilikte Mutlu Olmak İstiyorsanız Eşinizle Konuşun ve Dinleyin......

Eşler Arası Uyum Nasıl Olur Eşler Arasında ki İletişim Evlilik bence karşılıklı özveri isteyen bir meseledir. Onun içinde karşılıklı olarak haklara saygı duymak eşinizle birlikte konuşmak dertleşmek en önemlisi de onun kararlarına saygı gösterip onu dinlemektir...Ve ayrıca evlilikte karşılıklı güven de cok önemlidir...Evliliğin temel taşları bunların üzerine oturur bence...Şimdi bakalım...

Sayfayı Paylaş