gebe
  1. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18

kiloyu vermek kolay da almamak zor..

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında cido84 tarafından paylaşıldı.

25 yaşındayım.. kendimi bildim bileli kilo sorunum olmuştur. daha doğrusu çok çabuk kilo alır veririm.. şimdi soruyorum size kilo verdikten sonra almamayı nasıl becereğiz.. cevabınızı bekliyorum melekler, hoşçakalın..

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Boğazına sahip olacaksın. Spor hayatının parçası olacak.
    Su şisesi elinden düşmeyecek.
    Her kıyafet yakıştığı için bu halinle kalmaya çalışacaksın.Bir nevi motivasyon işte.:deli:

3. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler tatlım, bunları yapabilsem keşke, sen yapıyorsun galiba çok rahat söylediğine göre:)

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Eh işte ,kilolu değilim.Ama hedefim biraz daha kilo vermek.
    Biraz da bünye meselesi.
    Mesela ben ekmeği çok yerim.
    Ekmek yemesem fit olurum da.
    Ekmek olmadan hiç bir yemek yiyemem.

5. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    valla ben önce bi versem sonrada almamayı düşüncemde nerdeee

6. daisymel

daisymel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üfff kilo kilo kilo:)) bende veremiyom ki koruyabileyim :)

7. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben 1 yılda tam 15 kilo verdim,ama tabi ramazanlık girince aldım verdiklerimi,ama bitince yeniden baslıycam inşallah.88 kiloydum ben,73e indim ama şimdi geri aldım birazını,gerçekten tek yol spor arkadaslar,baska türlü günlerce ac kalsan da fayda etmiyo.kendimi bildim bileli kiloluyum çünkü hep tembellik yapıp spor yapmadan zayıflamaya calıstım ama olmadı.şimdi yine 1 yılda 15 kilo verip ideal kiloma ulasmak istiyorum :)

8. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman kurtulcaz şu kilo verme işinden ve özgürce yemek yiyeceğizzzzzzz

9. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkezin derdi başka iki çocuk annesıyım kendımı bıldım bılelı zayıfım 2.dogumdan sonra azda olsa almıştım ama ramazanda yıne zayıfladım ben nasıl kılo alabilirim böyle zayıf kalmaktan çok mutsuzum

10. umay90

umay90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızLar ben 6 ayda 13 kiLo verdim 8 aydır aynı kiLodayım ama çok dikkat ederim uzmanların 6 öğün tavsiyesine uyuorum az az sık yeme tekniği yanii yürüyüşte yapı0rm arada tabi bol su tüketimi de çok önemli..Darısı kilo vermek isteyn arkadaşLarıma :)).

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu herkeste oluyo kiloyu veriyosun sonra tekrarr şişiyosun kahretsin :D

kiloyu vermek kolay da almamak zor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo vermek neden zor?

Kilo vermek neden zor?

kilo vermek neden durur kilo verme neden durur zayıflama Bu soru karşısında bazıları “hayır hiç de zor değil” diye cevap vermiş olabilir. Ancak artık şununla yüzleşelim; kilo vermenin ciddiye alınması gerekir. Kilo verme aynı zamanda stratejik bir planlama ve davranış değişikliğini de gerektirir. Bilmediğiniz ve anlamadığınız hiçbir işte başarılı olmayacağınız gibi kilo verme işinde de eğer...
  2. Tatilde kilo almamak için..

Tatilde kilo almamak için..

Sabırsızlıkla beklediğiniz tatil geldi. Ancak unutmayın yediklerinize dikkat etmezseniz tatilden fazla kilolarla dönebilirsiniz. Sabırsızlıkla beklediğiniz tatil geldi. Ancak unutmayın yediklerinize dikkat etmezseniz tatilden fazla kilolarla dönebilirsiniz. Günümüzde hızla yayılan herşey dahil tatil sistemi, bir anda yeme önündeki tüm engelleri kaldırıveriyor. Tatile çıkılmadan önce yapılan...
  3. Tatilde kilo almamak için

Tatilde kilo almamak için

tatilde kilo, almak, almamak, için, yapılması gerekenler, bilgiler ve merak etiğiniz herşey burada arkadaşlar Tatil öncesi, mayonuzun içersinde fit ve zarif görünmek için sıkı bir diyet yaptınız. Tatile giderken fit ve ince gidiyorsunuz peki ya tatil dönüşü fit gelebilecek misiniz? Bu biraz zor olsada imkansız değildir Melek'lerim. Yapmanız gerekenler neler; buyrun bu makalemizde...
  4. Kilo Vermek O Kadar Kolay Ki !

Kilo Vermek O Kadar Kolay Ki !

Bu konu; kilo vermek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuyan meleklerimizin bir çoğunun konuyu sinirlenerek açtıklarını tahmin edebiliyorum ama inanın ki kilo vermek aslında çok kolay. Öyle olmasa onlarca kilo verenlerin başarı öykülerini okuyamazdık. Kişinin kararlı, azimli ve sabırlı olduktan sonra verebileceği fazlalıklarından bir kısmı zaten gerekiyorsa tıbbi...

Sayfayı Paylaş