gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kilyos'ta fırtına gemiyi ikiye böldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

fırtınada giden gemiler Melekler bu haber moralimi bozdu..

Fırtına yüzünden karaya oturan gemi ikiye bölündü... Gemiden 9 kişi kurtarıldı, 4 kişi hala kayıp
    Kilyos'ta gemi kazası..
    Fırtına yüzünden karaya oturan gemi ikiye bölündü. 9 kişi kurtarıldı, 2 kişiye ise ulaşılamadı.

Mersin'den Rusya'ya giden bir gemi Kilyos'ta fırtına sonrası üst yaşam ünitesinin koptuğu belirtiliyor.
    Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Salih Orakçı, fuel oil taşıyan bir geminin fırtınadan ayrılan parçanın akıntıya kapıldığnıı ve gemi personelini kurtarmaya çalıştıklarını açıkladı.
    Bugün İstanbul Sarıyer civarında etkili olan yağış yüzünden ulaşım felç oldu. Cadde ve sokakların sel suları nedeniyle yaya ve araç ulaşımında zorluklar çıkardığı belirtiliyor.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Demin haberlerde duydum çok üzüldüm ya. :S ve de çok şaşırdım :S İnşallah kayıp olan kişiler bulunurlar.
    Teşekkürler haber için.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yazik :(

Insallah cok zaman gecmeden bulunurlar :(

tskler cnm palyasim icin

Kilyos'ta fırtına gemiyi ikiye böldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiye bölünmek

ikiye bölünmek

Rüyada birini belinden ikiye böldügünü veya birinin kendisini ikiye böldügünü görmek, öldürmek gi-bi yorumlanir. Bazi yorumculara göre ; bir kimsenin kendisini belinden iki-ye böldügünü görmek, üç sekilde yorumlanir: Rüyayi görenle biri arasinda kavga var ise onu ortadan kaldirmistir. Eger kendisine saldiran bir düsman varsa ona karsi üstünlük elde eder. Hayir ve-ya ser bir isin olup...
  2. Teoman - Gemiler

Teoman - Gemiler

Biran için çıksan hayatımdan Yanık tenli omuzumdan Haykırsam maziden, uzaklardan Şu anda yanımda Deniz rüzgara karışmış güneşte Martı(dalga) sesleri vardı gülünüşlerde Gülüşlerde gülüşlerde Sen geçerken sahilden sessizce Gemiler kalkar yüreğimden gizlice
  3. ikiye bölünmüş araba ilginç

ikiye bölünmüş araba ilginç

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü Ortak görüş ise filmin gişe açısından GORA’yı geçeceğiydi: Lale Mansur (oyuncu): Filmi çok beğendim ve çok güldüm. İlk yarı gerçekten çok güzeldi. Sadece ikinci yarıdaki futbol sahnesinde hiç gülmedik. Orada sadece futbol izledik sanki, espri yoktu. Levent Kırca (tiyatrocu): Filmi 3 oğlumda izlemiş. İkisi zaten...
  5. Küçük gemiler

Küçük gemiler

Burası evsiz kediler sokağı Elden düşme hayatlar işi bitmişler yuvası Aynı taşa takılan aynı duvara çarpıyor Acıyla yankılanıyor ayak sesleri Küçük gemiler su alır bebeğim Bu sokaktan geçerken başını çevir bebeğim Dalgalarla boğuşmak senin harcın değil Burada güneş doğmaz bilirim Ceketin buruşmasın, ütüsü bozulmasın Ellerini sürme, çamura bulaşmasın Benim yatağım rahatımı kaçırır...

Sayfayı Paylaş