gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kim bu kadar şen gülebilir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

:minik::minik::minik::minik::minik::minik::minik::minik::minik:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kim bu kadar şen gülebilir
    ay o adam kim öyle:D
    emeğine sağlık canım

kim bu kadar şen gülebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Bu Kadar

Göksel - Bu Kadar

Gün doğdu herşey başladı yeni Yine ben aşık oldum başka birine Adını karaladım izin yok kalbimde Bu içtiğim sigara, senden kalan son şey Ben de böyle olsun ister miydim Seni üzdüm nerden bilirdim Bir başkasını düşünmezdim Senin o gel git hallerine Kokladığım başka çiçeklere Bu kadar sabrım işte Bu sefer bu sefer olmaz işte
  2. Hasret bu kadar büyümemişti

Hasret bu kadar büyümemişti

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün...
  3. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...

Sayfayı Paylaş