gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kim bu sanatçı 2

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

kim bu Sıra bu resimde..kim bu sanatçı? [​IMG]

Kim bu sanatçı 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En pahalı ünlü sanatçı kim?

En pahalı ünlü sanatçı kim?

TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Ünlüler bir program için bakın ne kadar ücret istiyorlar? TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Emrah ekrana çıkmak için 40 bin dolar isterken; Bülent Ersoy 5 ile 10 bin dolar arasında değişen ücretler talep ediyor.. Davet edildikleri televizyon programlarından para istemek, ünlüler arasında trend haline...
  2. Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir!” peki kim bu

Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir!” peki kim bu

P { margin: 0px; } Türk Pop müziğinin ünlü sesi Şahsenem, Nevşehir'deki konserinde üçüncü evliliğe hazırlandığını açıkladı. Konser sırasında erkekler için 'Vahşi' ifadesini kullanan güzel sanatçı, yuhalanmasının ardından erkek hayranlarının gönlünü almayı başardı. Şahsenem, "Burada evlenebileceğim bir aday bulurum belki kısmet. Bu aralar biri bana evlenme teklif ediyor. Ben iki defa...
  3. Kim bu sanatçı

Kim bu sanatçı

Hadi bilin bakalım...resimdeki kim?
  4. Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

80'li yılların ortalarından itibaren doğanların hatırlayacağı gibi 90'lı yıllarda hergün biri albüm çıkardı..O zaman albüm çıkaranların çoğu şimdi piyasada yok ama o zaman yapılan şarkıları hala dinleme şansımız var... 90'lı yıllarda hit olan şarkılardan bir albüm hazırlamış 2 cd'den oluşan bu albümde Seyyal Taner'den Yonca Evcimik'e, Metin Özülkü'den Ajlan Büyükburç'a kadar pek çok...
  5. Atatürkün Avrupaya Gönderdiği Sanatçılar kimlerdir

Atatürkün Avrupaya Gönderdiği Sanatçılar kimlerdir

Hepinize keyif dolu bir pazar günü diliyor ve aranızda Atatürkün Avrupaya Gönderdiği Sanatçılar kimlerdir diye bilgisi olan varsa Atatürkün Avrupaya Gönderdiği Sanatçılar hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş