gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kim Çekti Kardeşim

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmeliğini yaptığı "Güneşi Gördüm" filiminin yönetmenliği tartışma konusu oldu......
    'ASLINDA FİLMİ UZAYLILAR ÇEKTİ!'
    'GÜNEŞİ GÖRDÜM' FİLMİ ELEŞTİRMENLERDEN TAM NOT ALDI AMA İKİ İDDİAYI DA BERABERİNDE GETİRDİ....

İlk iddiaya göre; Mahsun Kırmızıgül filmin senaryosunu 40 bin dolara Sinan Çetin'den almış. İkincisine göre ise filmi Amerikalı yönetmenler çekmiş. Bu iddiaları gülerek karşılayan Kırmızıgül 'Aslında filmi uzaylılar çekti' diyerek espri yaptı ve sözlerine şöyle devam etti: 'Bu efsaneleri yayanlar benim başarımı hazmedemiyorlar. Ben çok çalışıyorum. Ekibimle bu işleri başarılı şekilde götürüyorum. Ama o kadar iyi çekmişim ki, Amerikalılar çekti zannediliyor.'

Kim Çekti Kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Çek Git

Yurtseven Kardeşler - Çek Git

alo buyrun bunuda mı yapacaktın bana hiç ummazdım senden bunu yazıklar olsun sana bir değil iki değil üç değil dört bıktım yalanlardan böyle masallardan bitmeden önce her şeyimdin sen benim güzel günler yaşadık seninle sevdiğim benimle iki yıl önce çektirdiğin mestres hatırlarmısın senin için canımı verirdim bu aldatılma duygusu beni sarıyor ihanetin beynime kurşun gibi geliyor kanlarımda...
  2. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimler bu dizinin oyuncu kadrosunu bilen varsa yazsın olmadı resimleri de paylaşırsanız sevinirim :)
  3. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Show Tv de yeni bir dizi daha başlıyor.. Üstelik kadrosu süper oyunculardan oluşuyor..Çok güzel harekerlerin Murat Eken i Metin Keçeci si ben muhteiem bir dizi olacağınız düşünüyorum....Üstelik dizinin güzeli de Hande Subaşı...Başlamasını dört gözle bekliyorum... Dizinin Konusu İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikası......
  4. Karadayı dizisindeki Mahir Karanın Askerdeki Kardeşi kim ?

Karadayı dizisindeki Mahir Karanın Askerdeki Kardeşi kim ?

Arkadaşlarım az önce seyrettim de Mahir'in askerdeki kardeşi aradı, babasını rüyasında görmüş. Bu sanatçıyı daha önce bir yerden gördüğümü hatırlamıyorum. Dizinin ileri sahnelerinde girecektir büyük ihtimalle de merak ettiğim bu sanatçının kim olduğu. Kim allaşkına bu oyuncu hakkında bilgisi olan var mı ya ? Site Tarafından Eklenen Resim.
  5. çek maçında Türkiye kadrosunda kimler olacak?

çek maçında Türkiye kadrosunda kimler olacak?

Türkiye Çek cumhuriyeti maçında karomuz nasıl?Sahaya kimler sürülecek acaba ilk 45 dk ?

Sayfayı Paylaş