gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Kim demiş meksikalılar bir tek yemeyi ve uyumayı bilir diye

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Meksikalı güzel Lili Brillanti, rüyalarınızı süslemeye geldi…[/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bu güzelin sloganı bu “Rüyalarınızı süslemek”… Çünkü Lili, Meksikalıların yemeyi ve uyumayı çok sevdiğini biliyor…[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ama bir de iddiası var… Meksikalılar dünyanın en ateşli insanlarıdır diyor Lili…[/FONT]

Kim demiş meksikalılar bir tek yemeyi ve uyumayı bilir diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş

Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş

Krizi sizin haricinizde bu ülkede asgari ücretle yaşamaya çalışan fakir halkta bilir ama bakalım siz, neleri biliyorsunuz :) KÜRESEL KRİZDEN ETKİLENEN SANATÇILAR ARASINDA OLAN YELİZ, SAHNESİNDE İNDİRİM YAPTI VE 'EKONOMİK KRİZİ EN İYİ BEN BİLİRİM' DİYEREK HERKESİ DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ. Krizde indirim yaptı Sahnelerin beğenilen ismi Yeliz, küresel kriz için önlemlerini aldığını ve...
  2. Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?.

Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?.

kim demiş Türkler ingilizce konusamıyo diee işte Türkler ingilizceyi bu kadar güzel konusuyoo hıhhh İşte güzel insanımın güzel sallama yeteneğiyle ingilizceyi geliştirme yollarındaki çalışmaları My mother to be my wife....: Anam avradım olsun... Come with ball my brother, come with ball...: Topla gel abicim , topla gel... Chicken translation...: Piliç çevirme... Leave the door...
  3. 1500lede ingiltere - Gerçekler bunlar. Kim demiş tarih sıkıcıdır diye.

1500lede ingiltere - Gerçekler bunlar. Kim demiş tarih sıkıcıdır diye.

1500´lerde İngiltere - Çoğunu okurken inanmak istemedim ama doğruolsa gerek... Bir dahaki sefer ellerinizi yıkarken suyun sıcaklığı tam istediğiniz gibi değilse eskiden İngiltere’de bu işlerin nasıl yapıldığını düşünün. 1500´lerde İngilterede işler şöyle yapılıyordu: İnsanların çoğu Haziranda evleniyordu Çünkü senelik banyolarını Mayıs ayında yapıyorlar, Haziranda hala çok kötü...
  4. Kim demiş ağlamaz diye

Kim demiş ağlamaz diye

Bazen insanı çileden çıkartıyolar ama bunlar ağlayıncada pek fena oluyo insan için gidiyo erkeklerde ağlar melekler hemde nası ... Bir erkeği normalde de ağlatması zordur. Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi. Ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. Bir erkek ağladığında...

Sayfayı Paylaş