gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?.

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kim demiş Türkler ingilizce konusamıyo diee işte Türkler ingilizceyi bu kadar güzel konusuyoo hıhhh

İşte güzel insanımın güzel sallama yeteneğiyle ingilizceyi geliştirme yollarındaki çalışmaları

My mother to be my wife....: Anam avradım olsun...

Come with ball my brother, come with ball...: Topla gel abicim , topla gel...

Chicken translation...: Piliç çevirme...

Leave the door december...: Kapıyı aralık bırak...

where is this waiter who I put...: Nerede bu kodumun garsonu...

Clean family girl...: Temiz aile kızı...

Your hand is on the job your eye is on playing...: Elin işte gözün oynaşta...

Sensitive meat ball...: İçli köfte...

Urinate quickly satan mixes...: Acele işe şeytan karışır...

There no saturation to her observations...:Onun gözlemelerine doyum olmuyor...

Man doesn’t become from you...: Senden adam olmaz...

Enter the desk...: Sıraya gir...[İşte Bunda Koptum]

Look my ram. I’m Anatolian child,if I put you, you sit...: Bak koçum ben Anadolu çocuğuyum, bi koyarsam oturursun...

Master!... Do something burning-turning in the middle...: Usta!...Ortaya yanar döner bişi yapsana...

Exploded egypt has escaped to my bosphorus...: Boğazıma patlamış mısır takıldı...

In every job there is a no...: Her işte bir hayır vardır...

She is a such a mother’s eye girl...: Çok anasının gözü bir kız...

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?.
    işimize geldigi gibi valla ya emegine saglık :puha::puha:

3. GreYfurT_DeLisi

GreYfurT_DeLisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?.

:laugh:teşekkürler

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

My mother to be my wife....: Anam avradım olsun...

:laugh:

5. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Clean family girl...: Temiz aile kızı...:laugh::laugh::laugh::laugh:

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bu kadar anlamlı konusuyoz işte :hhh:
    tskler yorumlarınız için

Kim Demiş Türkler İngilizce Özürlü Diye[İngilizce'yi Böyle Kullanan Var mı?. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. Kim demiş ağlamaz diye

Kim demiş ağlamaz diye

Bazen insanı çileden çıkartıyolar ama bunlar ağlayıncada pek fena oluyo insan için gidiyo erkeklerde ağlar melekler hemde nası ... Bir erkeği normalde de ağlatması zordur. Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi. Ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. Bir erkek ağladığında...
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş