gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Melekler ben inanmadım :) Ama biraz daha dikkatli bakınca inanmak zorunda kaldım.Maharetli eller değince sıradan peçetelik bile olur nobel ödüllü peçetelik buyrun :)

Young bride, nurhayal ve tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]hahaha en guzelı bu :D:D

MAGENTA bunu beğendi.
  3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ne tatlilarmis böyle

Kim inanır bunlar peçeteliktir diye?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:))))

benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 1500lede ingiltere - Gerçekler bunlar. Kim demiş tarih sıkıcıdır diye.

1500lede ingiltere - Gerçekler bunlar. Kim demiş tarih sıkıcıdır diye.

1500´lerde İngiltere - Çoğunu okurken inanmak istemedim ama doğruolsa gerek... Bir dahaki sefer ellerinizi yıkarken suyun sıcaklığı tam istediğiniz gibi değilse eskiden İngiltere’de bu işlerin nasıl yapıldığını düşünün. 1500´lerde İngilterede işler şöyle yapılıyordu: İnsanların çoğu Haziranda evleniyordu Çünkü senelik banyolarını Mayıs ayında yapıyorlar, Haziranda hala çok kötü...
  3. Peçetelik

Peçetelik

keçeden peçetelik Sofralarınzıda misafirlerinize farklı peçetelik sunmak istiyorsanız buyrun keçe'den peçetelik..
  4. Kim demiş ağlamaz diye

Kim demiş ağlamaz diye

Bazen insanı çileden çıkartıyolar ama bunlar ağlayıncada pek fena oluyo insan için gidiyo erkeklerde ağlar melekler hemde nası ... Bir erkeği normalde de ağlatması zordur. Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi. Ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. Bir erkek ağladığında...

Sayfayı Paylaş