gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kim Kardashian Güzellik İçin Kendi Kanını Feda Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Kim Kardashian ın güzellik sırlarına yer vermektedir. Şu ünlüleri anlayamıyorum. Güzellik uğruna bazen yapmadıkları şey kalmıyor. Bazen yaptırdıkları estetik sonucu bile insan içine çıkamaz hale dönüyorlar. Canlarını bile güzellik uğruna hiçe sayanlardan biri de Kim Kardashian...

Kim Kardashian sırf güzelliği uğruna vücudundan alınan kanla resmen yıkanmış... Kardeşi ile birlikte işlemi yaptıran Kardashian işlem sırasında çektiği acıdan dolayı gözyaşlarına engel olamadığını görenler şaşkınlığını gizleyememiş. Kardashian kardeşlerin kendi kanları ile yaptırdıkları işlemin detaylarına geçiyorum..

Gösteri dünyasının en İlginç ünlülerinden olan Kim Kardashıan ve kardeşi güzelleşmek için kendi kanları ile yıkandılar. İki kardeş yayınladıkları Show için kendi kanları ile güzelleşmeyi denediler. Güzellik için yapamayacakları hiçbir şey olmadığını söyleyen kardeşler değişik yöntemler ile güzelleşmeyi deniyorlar. Kliniğe giden Kim Kardashian’ın öncelikle kanı alındı. Daha sonra Kim Kardashian’ın kolundan alınan kan özel bir makine ile yüz derisine işlendi.

Yapılan bu işlem sırasında arı sokması gibi bir acı hissedildiğini söyleyen uzmanlar Kim Kardashian’ın bundan daha fazla acı çektiğini ve gözyaşlarını tutamadığını belirtti. Kim Kardashian çektiği acı sonucunda yüzüne bir daha işle yaptıramayacağını söyledi.

İşlem yapılmadan önce uzmanlardan operasyon ile ilgili bilgi alan Kim Kardashian ekranlar önünde en çok görüntülenen kişilerden olduğunu bu nedenle de güzelleşmek için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını dile getirdi. Bu sebeple de Kim Kardashıan değişik bir güzellik operasyonu olan bu uygulamaya başvurdu ve tüm acılara rağmen operasyonu gerçekleştirdim. Buradan da anlaşılacağı gibi bayanlar için güzelleşmenin önüne geçebilecek hiçbir engel yoktur.

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Allah islah etsin ne denirki bunlara, kani veriyorsun bari can kurtarmak icin bagis yapta icin güzellessin disinin güzeliigi nereye kadar....

Kim Kardashian Güzellik İçin Kendi Kanını Feda Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-feda ettim(kanmak için)

uğur ışılak-feda ettim(kanmak için)

Kanmak için yandım aşka Özü sana feda ettim Seni gördüm senden başka Gözü sana feda ettim Gözün oldum baksın diye Kışa döndüm yoksun diye Sıcaklığın yaksın diye Yazı sana feda ettim Yüreğim pare paredir Ayrılık çetin yaredir Kelimeler biçaredir Sözü sana feda ettim Yokluğunda buldum seni Benden bile aldım seni Gönlüm ile çaldım seni Sazı sana feda ettim
  2. Kim Kardashian Resimleri

Kim Kardashian Resimleri

Kim Kardashian Resimleri Selam kızlar sizden yeni Kim Kardashian Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Kim Kardashian Fotoğrafları

Kim Kardashian Fotoğrafları

Kim Kardashian Resim Galerisi Kim Kardashian Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Kim Kardashian hayranı oaln tüm ziyaretçi arkadaşalrımız, sizler için ünlü güzel Kim Kardashian resimlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz.
  4. Kim Kardashian Hamile

Kim Kardashian Hamile

Bu konu Kim Kardashian ile ilgili hamilelik haberine yer vermektedir. Dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian artık bebek sahibi olmak için gün sayıyor. Ünlü anneler furyasına 2013 yılın da katılacak olan Kim Kardashian kimdir öncelikle sizlere konu ile ilgili biyografini bilgilerini ve ardındanda Kim Kardashian'ın hamilelik haberine yer veriyorum. Kim Kardashian tam ismi Kimberly Noel Kim...
  5. Kim Kardashian hamile olduğunu açıkladı !

Kim Kardashian hamile olduğunu açıkladı !

kim kardashian hamilemi,kim kardashian 2.kez annemi oluyor,kim kardashian annemi olacak ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian, dün kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla hayranlarını heyecanlandırdı. Kardashian'ın bu açıklaması sosyal medyada kısa süreliğine bir tartışmanın fitilini ateşledi. 'Keeping Up With The Kardashians' isimli programın yeni bölümünün fragmanının...

Sayfayı Paylaş