gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kim o kapidaki?

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kim o kapidaki?

emegine saglıkkk çok komikti

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kim o kapidaki?

+vay mk zili değişmişler [​IMG]

cik ciikk cik cik ciikk ..

-kim o ?
    +necati
    -olamaz annem tanımadıklarına kapıyı açma dedi [​IMG]
    +nasıl tanımazsın beni [​IMG] gazetelerde boy boy fotoğraflarım var çocuklara tecavüz eden sapık diye [​IMG]
    -aa tamam amca tanıyorum açıyorum [​IMG]
    +nıahah [​IMG]

alinti

Kim o kapidaki? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SaNa O KaLBi KiM VeRDi

SaNa O KaLBi KiM VeRDi

Henüz tanisali 3 ay olmustu, ama onlar birbirlerini o kadar cok seviyorlardiki, sanki yillardir tanisiyorlar gibiydiler. Gündüzleri beraber geciriyor geceleri ise telefonun basindan kalkmiyorlardi. Bir gün cocuk cok agir bir hastaliga bulasir. Tedavi geregi yurtdisina gidip kalp nakli yaptirmak zorunda kalir. Gitmeden sevdigini son bir kez görüp vedalasmak ister. Fakat sevdigi onunla...
  2. Kapi Çaliyor...kİm Gelsİn İstersİn...

Kapi Çaliyor...kİm Gelsİn İstersİn...

Melekler kapı çalıyorrr kim gelsinnn?:D
  3. Cam kapilar

Cam kapilar

Harika bir fikir..!..ashap kapilari bir kenara atmanin zamani geldi,yatak odalarindakiler haric tabi.. Cam kapilar salon ile mutfak arasindaki ahsap kapilari icin cok iyi bir alternatif.. Gorunumu de gercekten cok hos..
  4. Kim, neye layıksa 'o' olur

Kim, neye layıksa 'o' olur

kim, layik olmak, o, tercih, basari konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Tercihlerini, önceden planlayanlar başarılı olur. Tercihlerini en kötü planlayanlarla planlamayanlar arasında dahi fark vardır. Çünkü bütün başarısızlıkların ve kötü sonuçların ortaya çıkmasına, kişilerin başlarına gelen hadiselere “hazırlıksız” yakalanmaları sebep olmuştur. Zira tercihlerini yapmak...
  5. O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

o hayat benim dizisinde mehmet Emir ne yaptı,o hayat benimde bahar ve ateş'i üzen olay nasıl çözümlendi, 41. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olacağı dizide yaşanan son ayrıntılar için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz. Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma’nın gidişi büyük bir yıkım olur....

Sayfayı Paylaş