gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Kim O" Programı Çok Yakında Star Tv'de!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kim o programı, star tv kim o, kim o programı star tv

Sevgili melekler, Star Tv'de yayınlanmak üzere çok değişik bir formatta program hazırlanıyor. "Kim O" adlı program yarı sit-com, yarı talkshow şeklinde olacak. Havuçlu Anne, Hıyarlı Baba ve Sadi Celil Cengiz'in sunacağı programla ilgili detaylar şöyle...

kim-o.jpg

"Kim O" Programı Çok Yakında Star Tv'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de

Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de

yalacı bahar, yeni dizi, resimleri, tanıtımı, hakkkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. TÖVBEKAR DOLANDIRICI Gold Film’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın paylaşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlandı melekler :) Sezonun iddialı projelerinden olan “Yalancı Bahar”ın yönetmenliğini...
  2. Araf Zamanı dizisi pek yakında Star Tv'de

Araf Zamanı dizisi pek yakında Star Tv'de

araf zamanı dizisi star tv araf zamanı oyuncu kadrosu hikayesi konusu selin ortaçlı saruhan hünel haberleri burada arkadaşlar. Yeni sezon dizileri başladı, zira henüz ekranlara merhaba demiyen dizilerde var. Gün geçmiyor ki, bir yeni dizi başlamasın:) Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra, iddialı ve herkesin dilinde olan Kuzey Güney dizisi gibi Star Tv'nin yeni sezon dizilerinden Anneler ve...
  3. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...
  4. Komedi Dükkanı Yeni Sürprizlerle Çok Yakında Show Tv'de!

Komedi Dükkanı Yeni Sürprizlerle Çok Yakında Show Tv'de!

komedi dükkanı, tolga çevik, komedi dükkanı tolga çevik Sevgili melekler, uzun yıllar tvde yayınlanan Komedi Dükkanı yepyeni formatıyla Show Tv'de ekrana dönüyor. Tolga Çevik ve yönetmeninin interaktif olarak sergilediği komedi show programı Komedi Dükkanı'nda bundan böyle Çevik'e başarılı oyuncu Ezgi Mola da eşlik edecek. Mola en son, 1 Ocak'ta vizyona girecek olan ve senaryosunu Yılmaz...
  5. Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

kim o programı, kim o star tv, star tv kim o programı Sevgili melekler, STar TV'nin yeni yayına girecek olan programı "Kim O" yakında başlıyor. Hıyarlı Baba Havuçlu Anne ve İşler Güçler'den tanıdığımız Sadi Celil Cengiz'in sunacağı yarı sit-com yari talkshow programında Havuçlu Anne ve Hıyarlı Babanın evlerine ünlüler konuk olacak. Çok eğlenceli bir program olacak olan "Kim...

Sayfayı Paylaş