gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kim o programı, kim o star tv, star tv kim o programı

Sevgili melekler, STar TV'nin yeni yayına girecek olan programı "Kim O" yakında başlıyor. Hıyarlı Baba Havuçlu Anne ve İşler Güçler'den tanıdığımız Sadi Celil Cengiz'in sunacağı yarı sit-com yari talkshow programında Havuçlu Anne ve Hıyarlı Babanın evlerine ünlüler konuk olacak. Çok eğlenceli bir program olacak olan "Kim O"da Hıyarlı Babayı Şahin Irmak, Havuçlu Anneyi Büşra Pekin canlandırıyor. İşte programın ilk tanıtım fragmanı....

Kim O Programı Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda Tanıtım Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda filminin tanıtım fragmanı yayınlandı. Romantik Komedi filmiyle başarılı bir performans sergileyen filmin ikinci bölümü niteliğinde ki Romantik Komedi 2 Bekarşığa Veda, en az ilk bölümü kadar ilgi çekeceğe benziyor. Eğlenceli hikayesi ve güçlü oyuncu...
  2. Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye 1. bölüm, fatih harbiye dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan, Peyami Safa'nın aynı adlı ölüğmsüz eserinden televizyona uyarlanan Fatih Harbiye dizisinin ilk bölüm fragmanını sizlerle...
  3. Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

aşk ekmek hayaller, aşk ekmek hayaller dizisi, aşk ekmek hayaller dizisi fragmanı Sevgili melekler, sezona yepyeni projelerle başlayan Show Tv'den yeni bir dizi daha geliyor. 8 Aralık pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan "Aşk Ekemek Hayaller" dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. 'Bread, Love and Dream' adlı filmden uyarlanacak olan 'Aşk, Ekmek ve Hayaller'...
  4. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]
  5. 2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 survivor, survivor 2014 fragman, 2014 survivor tanıtımı Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışması Mart ayında başlıyor. Bu zamana kadar yavaş yavaş yapılan ünlüler ve gönüllüler takımı seçimleri de tamamlandı. Acun Ilıcalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bu isimlerin ardından Ilıcalı, acun.com aracılığıyla 2014 Survivor yarışmasının tanıtım fragmanı da yayınlandı... [media]

Sayfayı Paylaş