gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kim Olursa Olsun Kesinlikle Af Yok

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Ehliyeti olan bir melek olarak Emniyet Müdürünün değiştiğini ve saha sıkı bir trafik yönetimine geçildiğini kolaylıkla anlayabildim. Trafiik denetimleri arttı ve genelde polisleri ceza yazarken görüyorum. Böyle giderse Ankara'da trafik daha güvenli hale gelecektir. [​IMG]
    Trafikte kural ihlali yapan sürücülerin yakalanınca “sen benim kim olduğumu biliyor musun” sözleri tarih oluyor. Ankara Emniyet Müdürü, kural ihlali yapan kim olursa olsun ceza uygulayacaksınız talimatı verdi.
    AŞIRI kilolu polisleri spor salonuna gönderen, sigara yasağı konusunda personelini uyaran, tasarruf tedbirleri genelgelerine imza atan Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, kuralları ihlal eden kim olursa olsun gerekli cezayı uygulayacaksınız talimatıyla Müdürlüğün trafik konusunda da ne kadar kararlı davranacağının sinyalini verdi.
    Uzatılan telefonları almayın
    Başkentte hergün yaşanan trafik kazalarında sürücü kaynaklı hataların artmasını dikkate alan Ankara Emniyet Müdürlüğü, tüm trafik polislerine yönelik, “Uygulamalarda size uzatılan cep telefonlarını almayacaksınız. Kuralları ihlal edenleri kesinlikle affetmeyeceksiniz. Kural ihlali yapan kim olursa olsun gerekli cezayı uygulayacaksınız” talimatı verdi.
    Cep telefonuyla konuşana ceza
    BU talimatla birlikte hatalı sollama yapan, hız sınırlarını ihlal eden, trafik ışıklarına uymayan, seyir halindeyken cep telefonuyla konuşan, ehliyetsiz araç kullanan sürücülerin kim olduklarına ve “benim kim olduğumu biliyor musun” sözlerine aldırmaksızın gereken cezaların uygulanması öngörülüyor.

Kim Olursa Olsun Kesinlikle Af Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Af

Af

Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan duyacağınız üzüntü duyacağınız anlamındadır. Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan...
  2. Kadinlar Bu DÜnyadan Yok Olsa Ne Olur?Yanıtını Öğrenmen İçin İçeri Girmen Gerekli

Kadinlar Bu DÜnyadan Yok Olsa Ne Olur?Yanıtını Öğrenmen İçin İçeri Girmen Gerekli

#Dünyaya uzaydan bakıldığında futbol topu gibi görünürdü #Hiç telefon eden kalmadığı için telefonlar iptal edilir kimsede farkına varmazdı #Hiçbi erkek yüzükten kokmazdı #Dünya ter kokardı #Dünya sigara dumanıyla kaplanırdı #Dünya bu göbekli yaratıkları taşımadığı için şekil değiştirirde #Erkekler Darwin'in evrim teorisinin tersini gerçekleştirip maymunlara dönüşürlerdi. #Bira fiyatları...
  3. Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol ben bilmedim beni, seni ilk gördüğüm güne kadar gezmeler tozmalar ama söyle nereye kadar? ben sakladım beni, yaşadım gizlice sana kadar, gezmeler tozmalar aman, söyle nereye kadar? yanar miydim bilseydim, senin olmazdım yemin ederim aşk olsun diye sevdim, beni neyledin? kim olursan ol adımı anma, seni yordum ah, beni unutma ama yetmedim güzelim...
  4. Nerede olursan ol yüreğimdesin demiştin ya şimdi yoksun:(

Nerede olursan ol yüreğimdesin demiştin ya şimdi yoksun:(

Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya... İnanmıştım... Yanıldığımı,ansızın... Bir nefes de... Beni soluksuz bıraktığında anladım... Anladım ki Çok uzağım yüreğinden,benliğinden,ruhundan... Sesim kısıldı haykıramıyorum.. Sokaklarda yankılanan feryatlarımı duymuyorum.. Çaresizlikten mi kısıldı sesim ? Yok sa sensizlikten mi? "Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya ......
  5. 1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? ilk ben söyleyeyim :) yine kendim olurdum :D "NE OLURSAN OL KENDİN OL YEĞEN " hahaha

Sayfayı Paylaş