gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kimbilir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kimbilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan - Kimbilir Nerdeşin

Ceylan - Kimbilir Nerdeşin

Kimbilir şimdi nerdeşin hangi yabancı eldesin Seni bilmem ben pişmanım dön gel desem döner misin Olmaz deme olmayan yok ayrılıp birleşenler çok Yalnız biz mı hata ettik dünyada hatasız kul yok. Herkes bana unut diyor unutmak kolay olmuyor Ne zaman adını anşam sanki dilim tutuluyor Her akşam güneş batanda başbaşayım hatıranla Ne kadar kalpsiz olsanda yine seni seveceğim
  2. Mustafa Sandal - Kimbilir Kim

Mustafa Sandal - Kimbilir Kim

Kİmbİlİr Kİm Var Yaninda Benden Uzak AkŞamlarda Nerde Nasil Kİmlesİn Ben Burda Yalniz Senİnle Hayalİnle YaŞarken Sen Hangİ Alemdesİn Sen Yalnizim Desen De İnanmam Sana İstesende Bİr GÜn Bana Gerİ DÖnsen Bİle İŞ İŞten GeÇtİ Artik Kİmbİlİr Kİm Var Yaninda Benden Uzak AkŞamlarda Nerde Nasil Kİmlesİn Ben Burda Yalniz Senİnle Hayalİnle YaŞarken Sen Hangİ Alemdesİn Kİmbİlİr Kİm Var Yaninda...
  3. Müslüm Gürses - Kimbilir Kaç Kişi

Müslüm Gürses - Kimbilir Kaç Kişi

Kİmbİlİr KaÇ KİŞİ GeÇtİ Bu Yoldan Kİmbİlİr KaÇ AŞik Yandi Sevdadan AÇ Artik GÖzÜnÜ Uyan RÜyadan Kendİnİ Gaflete Kaptirma Dostum AŞk Bİr Bİlmecedİr ÇÖzsen ÇÖzÜlmez Sevda Kolay DeĞİl Zordur Çekİlmez Ölmedİkten Sonra Dertlerİn Bİtmez Kendİnİ BoŞyere Aldatma Dostum KÖr Talİhİm Sana GÜlmÜyor Dİye SÖyle Bu ÇirpiniŞ EndİŞen Nİye HerŞeyİ Dert Edİp Kendİ Kendİne ÜzÜlmeye DeĞmez Aldirma Dostum...
  4. Kimbilir, belki de sensin…

Kimbilir, belki de sensin…

Bir gece odamda yalnızken kapı çalındı. “Sen misin?” diye seslendim. Yanıt veren olmadı. Sadece uzaklaşan ayak seslerini duydum. Biliyordum, oydu. Geleceğini haber vermemişti ama gelmesi gerektiğini biliyordu. Tam o sırada gelmesi gerekiyordu. Gelmesi, kapıyı çalması gerekiyordu. Yapması gereken sadece buydu. Bana gereken de buydu. Onun varolduğunu bilmem gerekiyordu. Varolduğunu, bir...
  5. anne olmak nasıl bi duygu kimbilir!!!!

anne olmak nasıl bi duygu kimbilir!!!!

ANNE olmak ne kadar güzel bi duygudur. kimbilir; ilk karnına düştüğünü öğrenmek,onun varlıkğını bilmek ve eşinle paylaşmak.eşinin gözündeki sevinci o parlaklığı görmek kimbilir nasıl duygulardır.aşkım şimdi sende baba oldun demek .onunla birlikte geceleri karnını okşamak,heyecanlanmak,biyandanda doğum için korkmak. kimbilir; nasıl duygulardır.bi gururdur belkide onu taşımak karnında, bir can...

Sayfayı Paylaş