gebe
  1. krizantem

krizantem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kimine göre kaçık ama hep dost canlısı

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında krizantem tarafından paylaşıldı.

merhaba aslında bayağı oldu üye olalı ama giremedim buraya sizlerle tanışmak yeni konular paylaşmak istiyorum benide aranıza alır mısınız?:18:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aramıza hoşgeldin canım. Aldık gitti seni aramıza :D:D
    Faydalı ve bol paylaşımlar diliyorum...

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım.
    iyi forumlar :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hg aramıza..

5. krizantem

krizantem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürederim

kimine göre kaçık ama hep dost canlısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrılalım ama dost kalalım

Ayrılalım ama dost kalalım

Ayrılalım ama dost kalalım Biten bir aşkın ardından o sevilen kişiyle arkadaş kalmak kolay değil. Terk eden tarafın isteği olan dost kalmak talebi, sizi çok yaralayabilir... Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz... Bu, yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat, bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski...
  2. Ayrılalım ama Dost Kalalım

Ayrılalım ama Dost Kalalım

Biten bir aşkın ardından o sevilen kişiyle arkadaş kalmak kolay değil. Terk eden tarafın isteği olan 'dost kalmak' talebi, sizi çok yaralayabilir. 'Her şey bitti ama belki arkadaş kalabiliriz...' Bu, yıllardır ayrılan çiftlerin son konuşmalarında geçen bir cümledir. Fakat, bunu başarabilen kişilerin sayısı çok azdır. Birkaç dakika içinde eski sevgiliniz hayatınızdan çıkıp giderken mutlaka...
  3. yıldızlarda yaşlanır ama hep güzel kalır

yıldızlarda yaşlanır ama hep güzel kalır

resimlerde link çıkıyodu sildim konuyu kapatırmısınız lütfen
  4. Akıllı kadınım ama hep yalnızım beya

Akıllı kadınım ama hep yalnızım beya

Akıllı kadınlar neden yalnızdır? Cevabı uzun... ama erkek egemen toplumlarda çok normal. Adeta bir kural. Televizyonla beslenen, medyatik refleksli toplumumuzun bazı erkekleri, gücün ve iktidarın karşı cinse geçmesi halinde çıldırıyor. Bir aşağılık kompleksi durumu yani... cennet anaların ayakları altında deyip, kadın döven zavallıların düştüğü acz... Erkek hep zeki kadından hoşlanır ama...
  5. çocuklarımı hep rüyamda gördüm

çocuklarımı hep rüyamda gördüm

rüyamda çocuklarımı gördüm birinci kızımda inci gördüm kızın olcak dediler dogru çıktı ikinci kızımda rüyamda beşigin içinde bebek var alıyo eşim bunun adı elif olucak diyo bende tamam diyom sonra elif dogdu 3,cü oglumda kapı çalıyo rüyamda iki tane çocuk birimiz senin oglun olucaz seç birimizi diyo biri esmer biri sarışın ben sarışını seçiyom ve oglum oldu ve sapsarı kaşlarına kadar sarı adım...

Sayfayı Paylaş