Kİmİnle Evlenecek :)) | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Kİmİnle Evlenecek :))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman evleneceğim testi kiminle evleneceğim testi kimle ne zaman falı kiminle falı
    Genç bir erkeğin dört kiz arkadasi vardi ve bir turlu hangisiyle evlenecegine karar veremiyordu. En sonunda dogru karari verebilmek icin bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000$ verdi ve bu parayi istediginiz gibi harcayin dedi..

Birinci kiz arkadasi kendisine yeni elbiseler ve ayakkabilar aldi, kuafore ve guzellik salonlarina gitti. Genc erkege geri geldiginde soyle dedi:"Senin icin en guzeli ben olmak istiyorum, cunku seni seviyorum!"

Ikinci kiz arkadasi ise genc erkegin tuttugu takimin iki kombine biletini, en sevdigi turden bir suru video cd ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve soyle dedi:"Bunlar senin icin aldigim hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacam."

Ucuncu kiz arkadasi ise bu parayla iyi bir yatirim yapti ve kisa bir sure icersinde para kendini ikiye katladi ve bu parayida çesitli yatirim alanlarinda kullandi. Genc adama geri gelerek soyle dedi:

"Bana verdigin parayi birlikte yasiyacagimiz mutlu bir gelecek icin çogalttim, cunku seni seviyorum!"

Dorduncu kiz arkadasi ise bu paranin bir kismiyla bir suru kitap aldi, kalan kismiyla ise fakirlere yemek dagitti.Genc adama geri gelerek soyle dedi: "Verdigin paranin bir kismiyla sana layik olabilmek icin bir suru kitap aldim diger kismiyla ise senin adina fakirlere yemek dagittim."

Genc erkek dort kiz arkadasinin yaptiklarindan cok etkilenmisti. Karar vermek icin arkadaslarinin verdigi cevaplar hakkinda bir sure dusundu ........
    dusundu...........
    dusundu.........Cok iyi dusundu...
    bu belkide hayatinin en nemli karari olacakti..... kolay bir karar degildi.... arkadaslarinin verdigi cevaplari bir daha dusundu..... ve en iri goguslu olanla evlenmeye karar verdi...

2. b.leyla

b.leyla Forum Okuru

ne zaman evlencem
    yaa ben ne zaman evlenicemmmmmmm

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kiminle evlenecem
    kiminle evleneceğimi merak ediyorum

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende cevap sahiplerinden hangisini seçecek diye düşünürken, herşey puff oldu :D:D

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ahahahaahahahahaah çok düşünmüş gerçekten ahaha xD :D:D

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh şu erkekler içgüdüsel duyguları mantıklarının önüne geçiyor:D Acaba orjinal irimi yoksa silikonmu bak birde o tarafı var hahaha

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Haksılık ama bu ya....

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha erkek milleti parayı niye veriyon kararını zaten vermişsin

9. seda yılmaz

seda yılmaz Forum Okuru

Şu erkekleri hiç anlamıyorum niye sürekli sevişmek ve si...istiyorlar

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sümeyye erhan

ayy çok iyiymiş ama bos yere parasını harcamışşş

Kİmİnle Evlenecek :)) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evleneceklere tavsiyeler

Aile büyükleriyle danışarak evlilik yapılmalı. Onların tereddüt ettikleri konular dikkate alınmalı. Evliliği uzun çiftlerle konuşun. Evlilik için acele etmeyin. Denklik çok önemli. Evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle görüşmelerinizde, ideal hayatları konuşmak yerine birbirinizi günlük hayattaki hallerinizle tanımaya yönelik konuşmalar yapın. Psikolojik veya bedensel anlamda sorun olacağını...
  2. Kiminle evleneceksiniz

kiminle evleneceğim kiminle evleneceksiniz evleneceğim falı duası ben merhaba sizlerle çok basit bir davet paylaşmak istiyorum. Genelde bayanların kiminle evleneceklerini görebilmeleri için yapılan bir davet. Büyük bir aynanın ker iki yanına beyaz bal mumundan yapılmış iki adet mum yakın. Ortasına düz su bardağının içine su doldurun ve bardağın içine evli bir kadının (erkek bakacaksa erkeğin)...
  3. Yurtdışında Evleneceklerin Yapacağı İşlemler

yurtdışında evlilik işlemler ve evraklar roma da evlenmek roma konsolosluğunda evlenmek romada da evlilik Eğer hayalinizde yurtdışında evlilik varsa yada yurtdışına gelin ve damat olarak gidecekseniz yapacağınız işlemler hakkında sizlere bilgileri veriyorum Son zamanlarda, yurtdışında evlenmek, çiftler arasında giderek yükselen bir trend haline geldi. Bu özel günlerini unutulmaz kılmak,...
  4. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...
  5. Evlenecek olanlara çeyiz listesi

bu konu ;çeyiz listesi,çeyiz listesinde olması gerekenler hakkında bilgi vermektedir. Evlenmek ,yuva kurmak,çoluk çocuğa karışmak her kezin en büyük hayalidir.Evliliğe hazırlanırken en telaşlı bölüm çeyiz hazırlığıdır.Kız tarafı ne alıcak ,oğlan tarafı ne katıcak diye düşünürken,o tatlı telaş sizi strese sokabilir.Ahh ahh eski hanımlar ne maharetliymiş.Kız çocukları beşikte,çeyiz...

Sayfayı Paylaş