gebe
  1. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kiminle evleneceksiniz

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında halee tarafından paylaşıldı.

kiminle evleneceğim kiminle evleneceksiniz evleneceğim falı duası ben merhaba sizlerle çok basit bir davet paylaşmak istiyorum. Genelde bayanların kiminle evleneceklerini görebilmeleri için yapılan bir davet.
    Büyük bir aynanın ker iki yanına beyaz bal mumundan yapılmış iki adet mum yakın. Ortasına düz su bardağının içine su doldurun ve bardağın içine evli bir kadının (erkek bakacaksa erkeğin) alyansını atın . İhlas ve Fatiha okuyup bardağın içindeki alyansın ortasına bakın. Evleneceğiniz kişi görünecektir.
    DİKKAT : Yaparken ışıkları söndürün ve tam bir sessizlik sağlayın. Yatsı namazından sonra yapılmalı. Yapmadan önce güzel kokulu bir tütsü yakılırsa sonuç daha başarılı olur.
    Suya konsantre olarak bakın şekil belirginleşecektir.
    İşiniz bittikten sora suyu bir çiçeğin dibine dökün.
    Hayırlı kısmetler [​IMG]

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyeceğim bakalım hele bi şu renkli dönemim geçsin bitsin hemencecik deneyeceğim bakalım ne çıkacak hehehhe bakem bakem kim çıkacak
    bende bi keresinde ilk defa kalacağım bir evde o evin anahtarını yastığımın altına koyup Allahıma dua edip yatmıştım rüyamda eski erkek arkadaşım çıktıydı sonra tekrar birlikte olduyduk büyük bir tesadüflerle amma velakin tekrar ayrıldık bakem bu şekilde kim çıkacak çıkacak mı acep

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu denedim ama göremedim. hadi bakalım birde sen dene. ama sonucu paylaş bizimle lütfen.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben korkarım herhalde yaa :D:D karanlık mum tütsü falan :D

5. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben yapamam korkunç gibi geldi.bana.

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

valla bende korkarım ne o öyle aynanın karşısnda karanlık falan:D
    deneyen ve gören varmıdır çok merak ettim vallahahaha

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  8. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    urkutucu geldi biraz bana yapammam heralde

9. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben korkarım ya yapamam:D:D

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bende yapamam :D

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    tühhh ben evliyimmm ama merak ettim bekar bi arkime yaptirayim bunu ben :D

12. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yokya hiçte korkutucu değil yapcağım bende balmumunu nerden temin edeceğim aktardan buldum ama nasıl yakılacak onu bilmiyorum falı bulan bana yazarsa sevinirim

Merak bu insana herşey yaptırır merak ediyorum

beyaz balmumunu bugüün bulmaya çalışayım yarın yapayım evde kimse olmayacak çünkü şimdiden heyecanlandım

su ay beyaz bal mumunu nerden buldun söyleyebilirmisin merak ettim ende yapacaktım ama bulamıyorum bilgilendirirsen sevinirim.

13. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hadi cesur melekler yapın şu tılsımı da burada paylaşın bizlerde bakalım olumlu sonuç alan var mı ama asla yapamam gece korkarım kesin rüyamam girer :D

14. mehmu08

mehmu08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle şeyleri denemeyelim yaa insanda korku yaratır bi daha gece aynaya bakamazsınız.

15. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    internet sitesinde araştırma yaptım bu fal hüddam davetine benziyormuş yani cinleri aynaya toplayım iletişime geçmek gibi birşeymiş ürktüm açıkçası biraz

Kiminle evleneceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİmİnle Evlenecek :))

Kİmİnle Evlenecek :))

ne zaman evleneceğim testi kiminle evleneceğim testi kimle ne zaman falı kiminle falı Genç bir erkeğin dört kiz arkadasi vardi ve bir turlu hangisiyle evlenecegine karar veremiyordu. En sonunda dogru karari verebilmek icin bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000$ verdi ve bu parayi istediginiz gibi harcayin dedi.. Birinci kiz arkadasi kendisine yeni elbiseler ve ayakkabilar aldi, kuafore...
  2. Evleneceklere tavsiyeler

Evleneceklere tavsiyeler

Aile büyükleriyle danışarak evlilik yapılmalı. Onların tereddüt ettikleri konular dikkate alınmalı. Evliliği uzun çiftlerle konuşun. Evlilik için acele etmeyin. Denklik çok önemli. Evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle görüşmelerinizde, ideal hayatları konuşmak yerine birbirinizi günlük hayattaki hallerinizle tanımaya yönelik konuşmalar yapın. Psikolojik veya bedensel anlamda sorun olacağını...
  3. O Evleneceğiniz Erkek Mi?

O Evleneceğiniz Erkek Mi?

Erkek arkadaşınızı seviyorsunuz evlenmek istiyorsunuz fakat bakalım o kişi sizin evleniceğiniz kişimi... İs hayat arkadasini secmeye geldiginde kimse bu kisi konusunda hata yapmak istemez. Ask iki insanin bir araya gelmesi icin en dogru neden gibi gozukse de bir evliligi surdurmek adina bu duygunun yaninda bircok farkli destege daha ihtiyac vardir. Gunumuzde artan bosanma oranlari DA bunu...
  4. Yeni Evleneceklere Öneriler..

Yeni Evleneceklere Öneriler..

evlilik,hakkında, genel bilgi, öneriler, güzel evlilik için yapılması gerekenler burada bulabilirsiniz Yeni evlilik, yeni bir hayata başlamaktır. Güzel ama karmaşık, tatlı ama zordur. İnsanın tanımadığı biriyle uzun bir yolculuğa çıkması, değişik mizaçlarla bir arada yaşaması elbette kolay değildir. İşte size sunduğumuz bu reçete ne yapması gerektiğini henüz bilemeyen yeni evliler için:...

Sayfayı Paylaş