gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler?

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gss prim borcu sildirme, gss borç sildirme, gss prim borcu olanlar

Sevgili melekler, sistemin tam olarak oturamaması sebebiyle zaman zaman 25 yaşından küçük öğrencilere GSS prim borcu çıkmaktadır. Bu durumlarda SGK'ya başvuru hakkı mevcuttur. Bunun sebebi öğrenci olduklarını SGK‘ya bildirmemeleridir. Bu bildirim her sene 1 adet öğrenci belgesi ile yapılmaktadır. Öğrenci bildirim yaptığı sırada borçlu gözüküyorsa geçmişe dönük borçlar da silinebilmektedir. Aşağıdaki yazıda kimlerin GSS borcu sildirebileceği konusunda bilgilere yer verilmektedir...

gss.jpg

Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz

babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz

Babam bağkurlu ve prim borçları var,Yalnız ne kadar borcu var bilemiyoruz, nerden nasıl öğrenebiliriz ?
  2. Ziraat Bankası GSS Borç Sorgulama Sayfası 2013

Ziraat Bankası GSS Borç Sorgulama Sayfası 2013

gss borç sorgulama, gss borç öğrenme, gss borç öğrenme linki Sevgili melekler, eğer Genel Sağlık Sigortası kapsamında borcunuz olup olmadığını öğrenmek ya da ne kadar borcunuz olduğunu tam olarak öğrenmek istiyorsanız, Ziraat Bankasının Genel Sağlık Sigortası (GSS) Borç Sorgulama sayfasından bu bilgilere erişebilirsiniz. Yapacağınız şey çok basit. Aşağıda verdiğimiz linke tıkladıktan sonra...
  3. Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

GSS BORÇ SORGULAMA Kısaca GSS olarak adlandırılan şey aslında Genel Sağlık Sigortasıdır. Genel Sağlık Sigortası, geçtiğimiz yıllarda Hükümetimiz tarafından startı verilerek devreye alınan bir sistem. Bu sistemle az geliri olanların ( belirli kriterler ile belirleniyor ) devlet tarafından hastalık kaza durumlarında hastanelerden yararlanması için oluşturuldu. Aslında bir havuzda toplanan...
  4. GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ? Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?...
  5. GSS Borç sildirme dilekçesi örneği

GSS Borç sildirme dilekçesi örneği

GSS Borç sildirme dilekçesi örneği, GSS Borç sildirme işlemi Öğrenciler ve diğer insanlar için nasıl yapılıyor ? Türkiye Devleti Hükümeti tarafından yapılan bir sistem ile, Sosyal Devlet ilkeleri baz alınarak, her vatandaşın hastaneden yararlanmasını sağlayan bir sistem ile Türkiye genelinde aktive edildi GSS. GENEL SAĞLIK SİGORTASI adı ile anılan ve Türkiye'de yaşayan bütün vatandaşları...

Sayfayı Paylaş