gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar..

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

KÜÇÜk Şeylerİ Dert Edenler.... *kusursuz OlamayacaÄžini Kabullenmeyeneler...

*olumsuz DÜŞÜnce Kartopunu ÇiÄž Gİbİ BÜyÜtenler...

*hayatlari Bİlgİ Toplamakla Gecenler...

*sabirsizlar..

*gerceÄžİ Kabul Etmek İstemeyenler..

*gÜlÜmsemeyenler...

*kendİlerİne Zaman Ayiramayanlar...

*İŞe Muhatabini Anlamaya CaliŞarak BaŞlamayanlar...

*İyİ Bİr Dİnleyİcİ Olamayanlar..

*tenkİt İsteÄžİnİ Bastiramayanlar....

*ÖÄžrenme Zahmetİne Katlanamayanlar....

*erken Kalkmaya AliŞmayanlar,seher Vaktİnİ Uyuyarak GeÇİrenler...

*İnatÇilar....

*planlarinda Esnek Olmayanlar....

*masumİyetİ DeÄžİl,gÜÇlÜlÜÄžÜ GÖrmeye ÇaliŞanlar..

*okuma AliŞkanliÄžini Kaybedenler...

*Öfkesİnİ Yenemeyenler....

*’’bu Da Gecer Yahu’’dİyemeyenler....

*İradesİne Hakİm Olamayanlar....

*herkesİn Onayini Almaya ÇaliŞanlar.....

*ayni Anda Bİr KaÇ Şey Yapmaya ÇaliŞanlar....

*karmaŞanin Ortasindakİ SÜkÜnet Noktasini Bulamayanlar....

BÖyle İnsanlar BaŞarili Olamazlar.........

Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimler Başarılı Olur?

Kimler Başarılı Olur?

kimler başarılı olur Kimler başarılı oluyor? · İtiraz etmeyi ve itiraz etmekle başkaldırıyı ayırt etmeyi bilen · Yaşadıklarından ders alarak teorik ve pratiği harmanlayabilen · Olaylara geniş açıdan bakarken empati sağlayabilen · Kendine güvenen ve hayata iyi hazırlanabilen · Kendini geliştirmeye hevesli olan · Ders dışında da...
  2. Limonsuz hayat olamaz!!

Limonsuz hayat olamaz!!

Kızlar limonsuz bir hayat düşünemeyiz artık bunu çok iyi anladım. yararları saymakla bitmiyor. Bunları yaşayarak da görmek isterseniz bilgileri bir okuyun derim.:tik: 1- Lezzet katma: Limon, güçlü narenciye tadı veren popüler bir meyve. Bu tat kabuğundaki yağlardan geliyor. Tipik olarak süslemede kullanılan limonu, yemeğin tarifine göre uzun dilimler halinde kesebilir ya da küçük küçük...
  3. Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan kadınların gerçekten de tebrik ediyorum:)Hatta evli çocuklu olup çalışan bayanları ise takdir ediyorum:)Büyük cesaret bana göre.Hem çalışmak hem de evde ki sorunlarla baş etmek gereçektende kolay olmasa gerek. Ama evli olup çalışan ancak bebek için erken diyerek erteleyen iş kadınlarımız da yok değil.Peki ''doğru mu yapıyorlar?''Tabi ki de hayır...Önce kariyer sonra bebek diye...
  4. 2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz Kimler ?

2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz Kimler ?

Bu konu; 2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayat hızla akıp geçiyor ve yepyeni bir yıla daha merhaba demeye hazırlanıyoruz. Tabi hayatın hızla geçmesi de yeni hayatların başlaması ve bazılarının da yitirilmesi demek. Biz de 2012 yılında kaybettiğimiz ünlülerimizi bu sayfadan bir kez daha rahmetle anmak istedik... Kamil Sönmez...
  5. O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

o hayat benim dizisinde mehmet Emir ne yaptı,o hayat benimde bahar ve ateş'i üzen olay nasıl çözümlendi, 41. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olacağı dizide yaşanan son ayrıntılar için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz. Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma’nın gidişi büyük bir yıkım olur....

Sayfayı Paylaş