Kimler nasıl kahkül kestirmelidir?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kimler nasıl kahkül kestirmelidir?
yan kahkül kahkül nasıl kesilir video yan kakül kimlere yakışır nasıl kesilir video
Hemen hemen her bayan bir kerede olsa kahkül kestirmiştir...Peki ama kin nasıl kahkül kestirmeli, kimler kahkül yakışır biliyormusunuz?

kahkul1-4411.jpg

Kahkül her kadının dönem dönem denediği bir saç kesimidir. Özellikle alnı geniş olan bayanlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kaşların biraz üzerinde olacak şekilde kesilen kahkül idealdir. Yuvarlak yüzlü bayanlara kahkül kestirmelerini önermiyoruz. Çünkü bu yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösterecektir. Kadınlar duygusal krizde oldukları dönemde genellikle saç şekillerini değiştirir özellikle de kahkül keserler. Sakın kendi kendinize kesmeyin. Profesyonel ellerden çıkmayan bir kakül çok sönük olacaktır önermiyoruz!

Kahküllü saçlarınıza renk attırarak daha volümlü bir görünüm elde edebilirsiniz. Ara ara saç renginizin bir kaç ton açığından renk attırırsanız renk uyumu ideal olacaktır. Kendi saçınızın iki ton açığını yaptırmanızı öneririz. Eğer saçlarınız kıvırcıksa kahkül kullanmak sizi zorlayabilir. Kakülün istediğiniz gibi olmasını sağlamak için her gün fön çekmeniz gerekecek bu da saçınızı yıpratacaktır. Bu nedenle kıvırcık saçlara kahkül kestirmelerini önermiyoruz. Kahkül kestirmeyi düşündüğünüzde yakışmayabilir endişesi ile fikrinizden vazgeçiyorsanız; Kuaförlerdeki kahkül saç kesim kataloglarını incelemenizi öneririz. Böylece sizin yüz yapınızdaki modelleri inceleyerek kahkül için uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Kahkülüm olmadan olmaz :DAlnım çok geniş olduğu için kahkül bana şart :DZira kahkülüm çok uzamışsa saçımı bağlayamıyorum bile :D

Saol pasim pisi pisim :kiss:

dha dün kestrdm ve çok pişman oldum ddm ama saçımı yıkaynca değişti fikrm bnmde alnım geniş biraz yana ayırıyodum daha önce ama sıkıldım bakalm düz kahklülü kullnym az da :)

saçımdan çok sıkıldım hemen uzuyor yarın gidip kestirmem lazım. benim modelim çok sevimliydi arkası amerikan gibi, önler uzun. kahküllerim yüzüme dökülüyordu asimetrik olarak. konu için teşekkürler yarın ilk iş kuaföre gidip ferahlıycam :)

merhaba. ücgen bi yüz yapım var oldukcada sert duruyo :) yani arkadaslarım ole soluo. kahkul kestırmek ıstıyorum ama yakısıp yakısmayaagı konusunda terddütteyım. sizce ucgen yuze kahkul gıder mı ?

benmde yüzüm üçgen ve bende kullandım biara kahkül ama çok kullanışlı olmadı benm için yinede sen bilirsin derim

Bende bir ara düz kahkül kestirmiştim saçlarım dalgalı ve gür yüzüm uzun alnım geniş genellikle yakştırmışlardı ama çok sinir bozucu birşey uğraştırıyor. Yeniden düz kahkül kestirmek istiyorum ama kalın değil. birde kaş hizasına gelince kötü bir görüntü oluyor kararsızım..

benimde yuzum yuvarlak alnim genis olmamasina ragmen duz kahkul kullaniyorum ve yakistigini dusunuyorum.gayet te kullanisli ister acik kalsin ister toplu yada topuz olsun her sekilde kullanilabilir.

Benim saçım çok düz ve ince saç telim var sizce ben kahkül kestirsem yakışırmı?? (bide gözlüğüm var)

Geri