Kimler nasıl kahkül kestirmelidir?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

yan kahkül kahkül nasıl kesilir video yan kakül kimlere yakışır nasıl kesilir video Hemen hemen her bayan bir kerede olsa kahkül kestirmiştir...Peki ama kin nasıl kahkül kestirmeli, kimler kahkül yakışır biliyormusunuz?

Kahkül her kadının dönem dönem denediği bir saç kesimidir. Özellikle alnı geniş olan bayanlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kaşların biraz üzerinde olacak şekilde kesilen kahkül idealdir. Yuvarlak yüzlü bayanlara kahkül kestirmelerini önermiyoruz. Çünkü bu yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösterecektir. Kadınlar duygusal krizde oldukları dönemde genellikle saç şekillerini değiştirir özellikle de kahkül keserler. Sakın kendi kendinize kesmeyin. Profesyonel ellerden çıkmayan bir kakül çok sönük olacaktır önermiyoruz!

Kahküllü saçlarınıza renk attırarak daha volümlü bir görünüm elde edebilirsiniz. Ara ara saç renginizin bir kaç ton açığından renk attırırsanız renk uyumu ideal olacaktır. Kendi saçınızın iki ton açığını yaptırmanızı öneririz. Eğer saçlarınız kıvırcıksa kahkül kullanmak sizi zorlayabilir. Kakülün istediğiniz gibi olmasını sağlamak için her gün fön çekmeniz gerekecek bu da saçınızı yıpratacaktır. Bu nedenle kıvırcık saçlara kahkül kestirmelerini önermiyoruz. Kahkül kestirmeyi düşündüğünüzde yakışmayabilir endişesi ile fikrinizden vazgeçiyorsanız; Kuaförlerdeki kahkül saç kesim kataloglarını incelemenizi öneririz. Böylece sizin yüz yapınızdaki modelleri inceleyerek kahkül için uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Kahkülüm olmadan olmaz :DAlnım çok geniş olduğu için kahkül bana şart :DZira kahkülüm çok uzamışsa saçımı bağlayamıyorum bile :D
    Saol pasim pisi pisim :kiss:

3. wetL

wetL Yeni Üye

dha dün kestrdm ve çok pişman oldum ddm ama saçımı yıkaynca değişti fikrm bnmde alnım geniş biraz yana ayırıyodum daha önce ama sıkıldım bakalm düz kahklülü kullnym az da :)

4. katreee

katreee Yeni Üye

saçımdan çok sıkıldım hemen uzuyor yarın gidip kestirmem lazım. benim modelim çok sevimliydi arkası amerikan gibi, önler uzun. kahküllerim yüzüme dökülüyordu asimetrik olarak. konu için teşekkürler yarın ilk iş kuaföre gidip ferahlıycam :)

5. makbulel

makbulel Forum Okuru

merhaba. ücgen bi yüz yapım var oldukcada sert duruyo :) yani arkadaslarım ole soluo. kahkul kestırmek ıstıyorum ama yakısıp yakısmayaagı konusunda terddütteyım. sizce ucgen yuze kahkul gıder mı ?

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benmde yüzüm üçgen ve bende kullandım biara kahkül ama çok kullanışlı olmadı benm için yinede sen bilirsin derim

7. Melekk_12_

Melekk_12_ Forum Okuru

Bende bir ara düz kahkül kestirmiştim saçlarım dalgalı ve gür yüzüm uzun alnım geniş genellikle yakştırmışlardı ama çok sinir bozucu birşey uğraştırıyor. Yeniden düz kahkül kestirmek istiyorum ama kalın değil. birde kaş hizasına gelince kötü bir görüntü oluyor kararsızım..

8. Pervin M.

Pervin M. Üye

benimde yuzum yuvarlak alnim genis olmamasina ragmen duz kahkul kullaniyorum ve yakistigini dusunuyorum.gayet te kullanisli ister acik kalsin ister toplu yada topuz olsun her sekilde kullanilabilir.

9. yoK :D

yoK :D Forum Okuru

Benim saçım çok düz ve ince saç telim var sizce ben kahkül kestirsem yakışırmı?? (bide gözlüğüm var)

10. masal mina

masal mina Forum Okuru

Bnm alnm ck gns teskrlr :) :)

11. Aylincikk

Aylincikk Forum Okuru

Daha 11 yaşındayımve alnım kısa.Kahkül kestirdim ve af edersiniz bok gibi oldu:).Kahkülü de çerçeve kahkül kestirmiştim.Okuduklarıma göre yan kahkül yapsam bana yakışmaz:((((((((((((((((((((((((((((.

12. kübra nur

kübra nur Forum Okuru

benim saclarım dalgalı gözlük kullanıyorum bana düz kahkül yakısırmı sizcee

13. berra bekdemir

berra bekdemir Forum Okuru

alın yapım oldukça geniş ve büyük ve yuvarlak bir yüz yapım var daha önce perçem kestirdim ama pek kullanamadım ne yapmalıyım?

Kimler nasıl kahkül kestirmelidir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun içmeden hatıralardan sarhoş musun ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor duyuyor musun dostlar seni söylüyor sahi mutsuz musun bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun herşey gönlünce olmaz demiştim sana kaderden kaçılmaz görüyorsun kimler geldi hayatımdan kimler geçti hiçbirisi hasretini gidermedi en güzeli senin...
  2. Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor Duyuyor musun Dostlar seni söylüyor şahı mutsuz musun Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun Her şey gönlünce olmaz demiştim sana Kaderden kaçılmaz görüyorsun Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar...
  3. Kahkül Kimlere Yakışır

kakül kimlere yakışır kahkül kimlere yakışır burnu küçük gösteren saç modelleri kahkül kime alnı dar olanlar için modelleri Uzun zamandır kullanmadım kahkül...Bu sezon yine moda olmuş kahküllü saç modelleri...Modayı takip etmeden saçınıza kahkül kestirmeden önce kahkülün kimlere yakışıp yakışmadığına bir bakalım :tik: *alnı dar olanlar bunu gizlemek için tepeden itibaren başlayıp,kaşların...
  4. Kahkül Modelleri 2012

kahkül modelleri 2012 2012 kahkül modelleri 2012 saç kesimleri içinde kahkül modelleri de unutulmamalı dedik ve bu yıl revaçta olan kahkül kesimlerini sizlerle paylaşalım istedik melekler :) Saçınız ister kısa ister uzun olsun, özellikle düz saçlar için çok kullanışlı olan kahkül kesimlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)
  5. Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

hani nerdeymiş cici anne adayları bakayım..:bebem:bebeğiniz kızmı yoksa erkekmi..olcak..bu sene bana sanki kız bebek senesi gibi geliyor kime sorsam kızım olcak diyor...sizde durum nasıl..
  6. Kurban Eti Kimler Arasında Nasıl Paylaştırılır ?

Bu konu; kurban eti kimlere verilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yarın kutlamaya hazırlandığımız kurban bayramında en önemli noktalardan biri paylaşmaktır. Kurban eti kesenlerin etlerini, kesemeyenlerin yaptıkları ziyaretlerle dostlukları, sevgileri paylaştığı, gönülleri aldığı bu günlerde bilmeyenler için kurban etinin nasıl paylaştırılacağı konusunda sizlere bilgiler...
  7. Yüz Şekline Göre Nasıl Kahkül Kesilmeli ?

Bu konu yüz şekline göre kahkül kesimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçınızın da yapacağınız ufak bir değişikliğin bile psikolojinize iyi geleceğinizi bildiğinize göre ne duruyorsunuz, hemen kuaförün yolunu tutun ve 2013 yılının trendi saç kesimlerinden birini uygulayın. Yüzünüze uygun olarak kuaförünüzle birlikte seçeceğiniz bu kesimde kahkülü de deneyebilirsiniz. Yalnız...
  8. 2014 Yan Kahkül Saç Modelleri

kahkül modelleri 2014, perçem modelleri 2014, yan kahkül saç kesim modelleri Birçok bayanın vazgeçemediği kalküllü saç modası 2014 yılında yine yerini koruyarak farklı model ve tarzlarla karşımıza çıkacak. Kahkül saç modellerinde aralarında birçok ünlünün de bulunduğu kişiler yan kahkül saç modellerini tercih ediyor. Bende uzun bir zamandır yan kahkül kullanan bir bayan olarak bu kesim saçlar...
  9. Kimler Nasıl Etek Giymeli?

nasıl etek giymeliyim, etek seçimi, vücut şekline göre giyim Sevgili melekler, kıyafet seçerken güncel modanın takip edilmesinden çok vücut şekline uygunluğu göz önüne alınmalıdır. Vitrinlerde gördüğünüz renk renk desen desen eteklerden hangisi sizin vücudunuza uygun, hangi model etek sizde hoş ve zarif duracak öğrenmek için aşağıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz... İNCE...
  10. Kahkül’de Bilinmeyen Yanlışlar

Kahküllerimizi kesmek kolay, ya onlardan kurtulmak? Bu sancılı ya da meşaketli zamanı rahatlıkla geçiştirebilmek için gittiğiniz kuaförden kakülünüzün orta kısımlarını yan taraflara göre kısa kesmesini isteyebilirsiniz, böylelikle uzadıkça saçımızın geri kalanına rahat bir biçimde uyum sağlarlar. Doğru Olan : Yuvarlakca bir fırça kullanarak, kahkülün uçlarından iç kısma kıvırmak yerine, düz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yan perçem kimlere yakışır

,
  2. kahkül kimlere yakışır

,
  3. yan kahkül kimlere yakışır

,
  4. kahkül kime yakışır kime yakışmaz,
  5. kakül kimlere yakışır,
  6. perçem modelleri kime yakışır,
  7. çerçeve kahkül,