gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimler nikah şahidi olabilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben şu an nişanlıyım ve yakında nikah masasına oturacam merak etitğim konu şu acaba nikah şahidi olmanın belli bir kuralı varmıdır kimler nikah şahidi olabilir aile bireylerinden birileri şahit olabilir mi mesela kardeş anne baba gibi bilgilendirirseniz sevinirim

2. mervemesut

mervemesut Forum Okuru

Evet olabilir tabiki. bende kendi kız kardeşimin şahidi olacagim bu perşembe:):)

kimler nikah şahidi olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu soruma kim yardımcı olabilir?

bu soruma kim yardımcı olabilir?

seviyorum hemde çook seviyorum deli olacam ya içim içime sığmıyor.kafayı yemekten korkuyorum bunu rahatlatmaya yardımcı herhangi bişi varmı?:18:
  2. Nikah :)

Nikah :)

Ablalarım arkadaşlarım :) yakında evleniyorum ve düğün yerine nikah düşünüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada sizin ki nasıl oldu :) yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  3. Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Düğün Organizasyonunu Yaptı Eski Eşinin Nikah Şahidi Oldu Evet Melek'ler konu başlığımız oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici değil mi? :) Oryantel dansının ünlü isimlerinden Tanyeli, 2006 yılında boşandığı eşinin nikah şahitliğini ve düğün organizasyonunu yaptı Melek'lerim:) İşte eski eşinin nikah şahitliğini yapan ünlü arkadaşlarım; Ünlü oryantal Tanyeli, 2006 yılında...
  4. Kimler iş güvenliği uzmanı olabilir ?

Kimler iş güvenliği uzmanı olabilir ?

İş güvenliği uzmanı kimler olabilir, sosyal güvenlik uzmanı nasıl olunur ? 21 Aralık 2013 tarihinde bildiğiğiniz üzere İş Güvenlik yani Sosyal Güvenlik uzmanı olmak için insanlar sınava girdiler ve bizde bunu İsg sınav soru cevapları konumuzda sizlere bildirdik. Peki kimler iş güvenliği uzmanı olabilir ? sorusunun net bir cevabı var mı ? Kimler uzmanlığı hakediyorlar tam olarak istenilen...
  5. İslamda kimlere nikah düşmez?

İslamda kimlere nikah düşmez?

Sual: Bir erkeğe, ana-babasının hala ve teyzesi, bir kadına da, ana-babasının amca ve dayısı mahrem midir? Kimler kimlerle evlenemez? CEVAP Önce usül ve füru meselesini bilmek gerekir. Usül, ana-baba, bunların ana-baba, dede ve büyük anneler. [Ananın anası ve babanın anası, bunların anaları.] Füru ise, evlatlar, bunların çocukları ve torunlarıdır. İlmihallerdeki (Hala ve teyze ile evlenilmez)...

Sayfayı Paylaş