gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kime aşık oluyorsunuz testi Aşk denen olgu hepimizin kapısına en az bir kere uğramıştır. Peki neden aşık oluruz? Bizi karşı cinste etkileyen nedir? Herkese doğarken bir görev biçilir ve biz aşık olurken bile bu görevleri yerine getirmemize yardım edecek kişilere aşık oluruz. Testimizi tamamladıktan sonra hem ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, hem de kime neden aşık olduğunuza daha net bir açıklama getirebileceksiniz. Test sonuçları bilimsel değer taşımaz.
    Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Çocuk Ruhlu
    Yaşınız kaç olursa olsun siz kırılgan ve hassas bir çocuk ruhu taşıyorsunuz. İncinmekten ve kırılmaktan bu kadar çok korktuğunuz için sizi koruyabileceğini düşündüğünüz kişilere aşık oluyorsunuz. Örneğin karşı cinsten birisi bir şekilde sizin bir derdinize çare bulsa, size bir konuda yardım etse, o kişi sizin gözünüzde çok daha çekici biri haline geliyor. Karşınızdakinden hassasiyet beklediğiniz kadar siz de çok özenli davranıyorsunuz. Sizin bu özeninizi ve ince ruhunuzu anlayan biri karşınıza çıktığında mutluluk sizin için kaçınılmaz olacak.

Dogru cikti ya :mery:

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    banada cocuk ruhlu cıktı masal yazmış bir daha yazmıyım dedim tşkler

Kimlere Aşık Oluyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşIk oLuNcA BuRçlArA nElEr OLuyOr???

aşIk oLuNcA BuRçlArA nElEr OLuyOr???

KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz : Yumuşaklık, diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız....
  2. Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? Gizli kamera ıyla yapılan araştırma ortaya ilginç sonuçlar çıkardı... İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkekler, aşık olacakları kadınla ilk karşılaşmaları sırasında onun gözlerine ortalama 8.2 saniye boyunca bakıyorlar. Aynı erkeklerin, çekici bulmadıkları bir kadının gözlerine bakma süresi ise sadece 4.5 saniye. Archives of Sexual Behavior (Cinsel...
  3. Behlül Nihal' aşık oluyor

Behlül Nihal' aşık oluyor

sevgili Melekler pazar günü Güneri Civaoğlu'nun sunduğu Şeffaf Oda'nın konuğu Beren Saat'ti. Dizideki saçıda, makyajıda, giyimide açıkçası çok ilgimi çekiyor. Söyleşide bazı açıklamalar meraklarınızı giderebilir. İşte başlılardan birkaçı. ALTI AYDIR YASTIK YORGAN KONUŞULUYOR “Sevişme sahnelerinde yastık kullanıyoruz” açıklamasının da çarptırıldığını belirlen Beren Saat, “Kendimi...
  4. Bana kim aşık

Bana kim aşık

bana kim aşık Bana kim aşık
  5. ''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

zeynep beşerler zeynep beşerler haberleri zeynep beşerler 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kenan İmirzalıoğlu ile aşkı yıllar süren ancak sonunda ayrılan Zeynep Beşerler , Formsante dergisine bir röportaj verdi melekler . Arka Sokaklar dizisinde ki başarılı performansıyla izlediğimiz Zeynep Beşerler, verdiği röportajda ''Aşıkken çok şapşal oluyorum '' diyerek şaşırttı. Zeynep Beşerler...

Sayfayı Paylaş